Ремонт гіроскутера

Зламався гироскутер? Не включається? Не біда!
Везіть його до нас у сервісний центр — полагодимо швидко!

574f1ff44b761

ПРИЧИНИ ПОЛОМОК ГИРОСКУТЕРОВ

Часто буває, що магазин продавець відмовляє в гарантійному ремонті гіроскутера через механічних пошкоджень пристрою(подряпин, відколів, тріщин). Ці дефекти викликані експлуатацією гироскутера, причому не завжди вдалою і бережний — падіння, удари або катання по калюжах.

В цілому, продавці праві — в наслідок сильних ударів, «електронна начинка» гироскутера може вийти з ладу — зламатися або отримати деформацію і це не є гарантійним випадком.

ЩО РОБИТИ?

При ремонті гироскутера, в першу чергу необхідно встановити причину несправності — провести діагностику. У 100% випадком, діагностика передбачає повне розбирання гироскутера і огляд усіх елементів.

У більшості випадків відразу несправність знайти не виходить, тоді сервісний інженер перебирає всі складові: 2-3 плати управління, 1 АКБ і обидва мотора. Перебирає не в сенсі розбору за деталькам, а демонтує кожен елемент і замість нього включає тестовий — завідомо робочий.

Так визначається несправна деталь і далі інженер оцінює можливість її ремонту. Якщо ремонт неможливий — запчастина повністю змінюється.

ГИРОСКУТЕР ЗОВСІМ НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ

Якщо гироскутер не включається зовсім — це не значить що він повністю вийшов з ладу і необхідний дорогий ремонт. Цілком можливо, лагодження буде коштувати всього 500 рублів — відновлення ланцюга кнопки включення! Із-за ударів або падіння з висоти може бути перебитий провід або розімкнутися роз’єми на платі.
Звичайно це найпростіша поломка, найчастіше більш глобальні проблеми. Якщо довго не заряджати АКБ гироскутера, батарея може «піти» в стан глибокого розряду і контролер АКБ блокує зарядку — це може бути однією з причин безуспішного включення пристрою. Відновлення АКБ - хороша альтернатива повної заміни батареї, наш сервісний центр має спеціальне обладнання, яке дозволяє заряджати батарею гироскутера за заводськими(сервісним) схемами і відновлювати ємність до 100%!

Крім цього є шанс того, що в наслідок експлуатації вийшов з ладу контролер — потрапила вода, тряхнули або перевантажили(довго їхали на максимальній швидкості або перевозили щось дуже важке). В разі поломки контролера гироскутера, швидше за все з ним доведеться попрощатися і замінити на новий, так як вартість якісної заміни комплектуючих буде вище, ніж заміна контролера. У цій ситуації важливо знати про існування двох і трьох платних варіантів гироскутеров і розуміти різницю між ними, так як запчастини від одного не підійдуть до іншого.Знову ж таки: визначити сумісність запчастин один між одним може тільки кваліфікований працівник сервісного центру.

ПОЛОВИНА ГИРОСКУТЕРА НЕ ОБЕРТАЄТЬСЯ, ГОРИТЬ ЧЕРВОНА ЛАМПА

Дані «симптоми» підходять під дві несправності: або вийшов з ладу гіроскоп в одній або обох половинках гироскутера, або збилася калібрування рівня підлоги. У першому випадку необхідно визначити версію нутрощів(вони бувають різних «релізів» — у різні партії встановлюються різні версії), знайти підходящу і замінити. Якщо потрібної версії плати гіроскопа не знайшлося, доведеться міняти обидві відразу. У другому випадку так само варто дізнатися який модифікації ваш скутер і тільки після цього виробити правильне вирівнювання горизонту.

ГИРОСКУТЕР НЕ ВИМИКАЄТЬСЯ, ПОСТІЙНО ПИЩИТЬ

Модифікації трехплатных гироскутеров з блютусом(радіо) і пультиком мають неприємний заводський брак центрального контролера. Це шлюб майже завжди можна усунути за невелику суму(1200-1800 рублів), або замінити плату повністю(від 3000р). Наш сервіс і робить це!
У більшості випадків, коли гироскутер не вимикається з кнопки, його можна виключити з брелока. Якщо брелока немає або вимкнути не виходить — краще всього його відразу ж відвезти до нас в сервіс, де ми безпечно обесточим центральну плату і займемося ремонтом.
У зв’язку з тим, що модифікацій плат існує велика безліч, не завжди потрібні для ремонту елементи є в наявності. У дуже рідкісних випадках(для «екзотичних» гироскутеров) доводиться замовляти запчастини, що збільшує строки ремонту на 3-5 робочих днів.

У ГИРОСКУТЕР ПОТРАПИЛА ВОДА

В цьому випадку в першу чергу необхідно максимально швидко повністю знеструмити пристрій — відкрити гироскутер і від’єднати акумулятор від контролера. Після гироскутер необхідно відвезти до нас в сервісний центр на ремонт — визначення вийшли з ладу елементів і їх заміна.

ЗАМІСТЬ УСЬОГО

Поломка гироскутера — прикра подія, але не смертельне. Будь-яку несправність з радістю виправить наш сервісний центр — телефонуйте!

Leave a Reply

*

captcha *