Ремонт газонокосарок

Добрий день шановні клієнти. У цій статті ми постараємося розібрати таку тему, як ремонт газонокосарок та несправності газонокосарок з чотиритактним двигуном внутрішнього згоряння.

maxresdefault

Для чотириколісних газонокосарок в першу чергу характерні проблеми з карбюратором, стартером, переливанням бензину в камеру згорання, а так само несправності, пов’язані з неправильним змішуванням бензину з повітрям.

Проблема заклинившего двигуна зустрічається набагато рідше на газонокосарках-візках на відміну від бензокосами, де поршнева і колінчастий вал є витратним матеріалом і змінюється в 50% випадків звернення в ремонт. Статтю про несправності ручних кіс ви можете прочитати, перейшовши за посиланням ремонт тримерів.

Отже, якщо ваша газонокосарка не заводиться, а ви впевнені у своїх навичках і хочете її самі полагодити, для початку вам потрібно визначити, що конкретно з ним сталося. Тут треба діяти методом виключення. Для початку, необхідно переконатися, що з двигуном у вас все в порядку.

Низька компресія в двигуні

Для того, щоб заміряти тиск, вам необхідно придбати компрессометр для газонокосарок. Компресія в двигуні може бути від 5 до 8 атмосфер. Це залежить від модифікації двигуна і його потужності (інформація про рівень тиску у вашому двигуні, є у вас в інструкції до газонокосарці). Якщо компресія набагато менше норми, вам доведеться розкрити двигун і перевірити поршневу. Якщо кільця зносилися — замінити їх на нові.

Двигун заклинило газонокосарки

Як ми вже писали вище, чотиритактний двигун заклинює набагато рідше двотактного. Відбувається це в основному із-за того, що експлуатація двигуна газонокосарки велася неправильно. Ремонт косарок у цьому випадку, обійдеться недешево Уважно читайте інструкцію!

Потягніть на себе шнур стартера газонокосарки. Якщо він не витягується з касети, відкрутіть його від двигуна і перевірте, витягується він тепер. Якщо шнур знову не витягується, відповідно, проблема в стартері. Потрібно купити новий і замінити його — це досить просто. Якщо стартер в порядку, переверніть газонокосарку на бік і спробуйте прокрутити руками ножа. Якщо він не прокручується, діагноз невтішний – ваш двигун заклинило. Доведеться розкривати двигун, провести діагностику і замовляти потрібні вам для ремонту запчастини.

Карбюратор газонокосарки вийшов з ладу

На частку карбюратора припадає 50% поломок вашої газонокосарки.

Отже, якщо ви виключили заклинив двигун і якщо поршневі кільця не залягли, відкручуємо карбюратор від двигуна, розбираємо його і уважно оглядаємо.

Зверніть увагу на прокладки: не згнили він. Огляньте повітряну заслінку, можливо, бензин змішується з повітрям. Перш ніж зняти карбюратор, вам необхідно придбати спеціальні викрутки, як правило, це болти типу TOREX.

Після того як ви встановили відремонтований карбюратор на місце і завели газонокосарку, вам необхідно відрегулювати обертів двигуна тахометром. Обороти виставляються в залежності від типу і потужності двигуна.

Врахуйте! Неправильно відрегульований двигун може призвести до серйозних поломок в майбутньому, таким як заміна колінвал, поршня та шатуна. Пам’ятайте, тільки правильна експлуатація і своєчасний технічний огляд, гарантують тривалу і безвідмовну службу вашої садової техніки. Це заощадить вам багато сил, часу, коштів і нервів!

Leave a Reply

*

captcha *