Ремонт фотоапаратів Canon

Ремонт фотоапаратів Canon

Canon-logoМи виробляємо ремонт всіх моделей сучасних фотоапаратів Canon. Наш досвід ремонту даного бренду починається ще з дев’яностих років минулого століття, коли Canon тільки-тільки з’явився в нашій країні. У ті роки це були компактні і дзеркальні плівкові фотоапарати. З початку 2000-х стрімко почала розвиватися цифрова фотографія. І зараз цифрові фотоапарати практично витіснили плівкову фотоапаратуру.

 

 

 

Canon-logo

Найпоширенішими поломками дзеркальних цифрових фотоапаратів є:

Несправність затвора (практично кожен четвертий дзеркальний фотоапарат Сanon, з яким звертаються до нас в ремонт, ремонтується через вихід з ладу затвора). Це обумовлено, обмеженим ресурсом даного вузла, який в цифровий зеркалке виробляється протягом двох трьох років.
Необхідність заміни або ремонту блоку дзеркал.
Несправність двигунів приводу затвора або дзеркал.
Знос спусковий кнопки або контактів.
Незадовільна точність фокусування, що вимагає настройки.
Механічне пошкодження і необхідність заміни дисплея і екрану дисплея РК.
Чи не працює вбудована або зовнішня спалах при зйомці.
Камера не визначає встановлений об’єктив.
Дзеркальний фотоапарат Canon видає помилку Err 99 або іншу.
Фотоапарат не читає карту пам’яті
Коди помилки фотоапаратів Canon EOS

Помилка Err 99 — не несе додаткової інформації, це загальна помилка, яка означає несправність камери і вказує на необхідність нести її в сервісний центр. У нас в майстерні її розшифровують і ставлять діагноз несправності або з досвіду поведінки камери, або підключивши її до сервісної програмою. Новіші моделі камер іноді показують цю помилку більш детально:

ERR 01 — Помилка зв’язку з об’єктивом. Дана помилка виникає при несправності камери і (або) об’єктива, або через неправильну установку об’єктива на камеру. Відключіть і заново підключіть об’єктив. Якщо помилка не пропадає, значить спробуйте поставити інший об’єктив. Якщо після цього помилка не виникає — причина в несправності об’єктива (не працює головна плата або контакти байонета, несправна діафрагма або шлейф діафрагми об’єктива, несправний (не налаштований) стабілізатор зображення.

ERR 02 — помилка карти пам’яті. Спробуйте перевстановити, відформатувати або замінити карту. Якщо не допомагає проблема в камері і потрібно звертатися в сервіс. При установці будь-якої карти пам’яті неприпустимо докладати якесь зусилля — це може привести до поломки фотокамери.

ERR 04 — карта пам’яті переповнена. Відформатуйте або видаліть непотрібні знімки.

ERR 05 — неможливо підняти вбудований спалах. Якщо йдуть клацання при цьому — значить електроніка працює, спробуйте усунути причину заклинювання спалаху, іноді це деформація корпусу (гірше якщо потрапляння липкою рідини в механізм). При цьому допустимо допомогти камері руками)).

ERR 06 — несправний п’єзоелектричний механізм самоочищення сенсора (матриці). Я б її просто відключив з меню. Від бруду ця функція всерівно не допомагає.

ERR 10 — помилка запису файлу. Якщо ця помилка виникає регулярно — спробуйте прочитати в інструкції з якими типами карт пам’яті може працювати Ваша камера і (або) поміняти карту пам’яті.

ERR 20 — помилка механізму камери. Потрібно звертатися в сервісний центр для усунення несправності блоку дзеркал або затвора.

ERR 30 — Вам потрібно нести камеру в сервіс, для ремонту (заміни) затвора.

ERR 40 — Помилка викликана несправністю електроживлення камери. Спробуйте зарядити або поміняти батарею, якщо не допомогло — несправність в електроніці камери. Ми будемо раді Вас бачити в нашому сервісному центрі.) У нас Ви також можете придбати необхідні акумуляторні батареї для Вашої моделі цифрової камери.

ERR 50 — Несправна електроніка. Ймовірно — це найнеприємніша тривала помилка дорогого ремонту.

ERR 70 — помилка читання або запису зображення фотокамери. Якщо заміна картки не допомогла потрібно нести в сервіс для ремонт або заміни центральної плати або блоку матриці.

ERR 80 — Майже те ж, що і ERR 50.

Leave a Reply

*

captcha *