Ремонт фенів

Ремонт побутових електроприладів для тих, хто вміє і знає, як це робиться – не проблема. Але найчастіше у користувачів немає необхідного досвіду для лагодження таких пристроїв, особливо якщо це жінки – коли ламається або перестає працювати фен для сушіння волосся, краще не намагатися відремонтувати його в домашніх умовах. Фени для волосся найчастіше виконані з пластмаси, яку легко пошкодити спробами самостійного ремонту. У надійному сервісному центрі майстер акуратно виконає розбирання корпусу, зробить діагностику і ремонтні роботи. Ремонт фенів в Києві варто доручити професіоналам, у яких не тільки спеціальні знання, але і всі необхідні інструменти, запчастини та обладнання.

K1024_1

Ремонт фену в Києві

У майстерні фахівці зможуть запропонувати послуги з ремонту фенів Remington (Ремінгтон)Rowenta (Ровента)BaByliss (Бебилис) у Києві на кращих умовах і з зручними способами оплати. Це своєчасний і ефективний ремонт професійних, побутових, конусних фенів, який обійдеться у вельми скромну суму і буде виконаний в найкоротші терміни.

  • Якщо поступив в майстерню фен неможливо включити, майстри проведуть ретельну діагностику і з’ясують причину: найчастіше вона криється в ушкодженні кабелю живлення або контактів на спіралі.
  • Іноді він може бути пов’язана з поганою роботою вентилятора: майстер сервісного центру перевірить лопаті на предмет цілісності, при необхідності замінити його на аналогічний. Також актуальна причина виходу фена з ладу – потрапляння всередину волосся і сміття: фахівці отримають все, що блокує вал, і фен знову буде працювати як новий.
  • Співробітники компанії зможуть поміняти згорілі опору, діоди, вимикачі, щітки електродвигуна, встановити нові підшипники і трансформатори, термопари.
  • Потрібен ремонт фена для волосся, якщо заїдають кнопки — їх можна легко замінити, або зламаною спіралі: у майстрів є можливість встановити нову замість пошкодженої. Однією з важливих особливостей лагодження фенів в цій майстерні є наявність будь-яких комплектуючих: тут є всі потрібні запчастини для фенів в необхідній кількості.

Ціна на ремонт фенів в сервісному центрі

Розцінки на ремонт електроприладів у майстерні дуже доступні і безпосередньо залежать від складності майбутнього ремонту. Налагодження фена тут виконають професіонали, які відповідально ставляться до кожного замовлення. Вам гарантують якісний ремонт без переплати і довгого очікування.

Leave a Reply

*

captcha *