Ремонт факсів Panasonic

Panasonic Corporation – найбільша і найвідоміша японська корпорація, що виробляє електронну та побутову техніку. Її продукція відрізняється високою якістю, довговічністю і надійністю.

Panasonic-KX-FP-363

Незважаючи на те, що техніка Panasonic надійна, періодично вона потребує догляду і ремонту. І те й інше краще довірити фахівцям, які якісно і швидко виконають свою роботу. Втім, продіагностувати побутової факс ви можете самостійно, а у випадку виявленні легкої несправності — полагодити машину!

Найчастіше з ладу виходять трубки і кнопки, ламаються динаміки, рвуться дроти. 

У цьому випадку ремонт факсів Panasonic можна провести самостійно — досить замінити пошкоджений елемент на новий. Благо комплектуючих і витратних матеріалів для техніки Panasonic в комп’ютерних магазинах предостатньо.

Особливість сервіс цієї фірми — наявність, крім робочого режиму, 2-х додаткових: тестування і сервісного. Перший потрібен для виявлення несправностей, другий — для програмування встановлюваних параметрів.

Починати ремонт факсів слід з перевірки блоку живлення. 

Пензликом з штучним ворсом акуратно очистіть ролики, термовалику і термоголовки від забруднення. Світлодіодні випромінювачі, дзеркала і лінзи рекомендується чистити за допомогою м’якої чистої тканини, змоченої денатурованим спиртом без додавання води. Далі, очищені запчастини слід протерти насухо паперовою серветкою.

Якщо нормальна робота факсу не відновлена перевірте датчики на працездатність. Потрібно перевірити наступні дачики: відключення при «зажевывании» папери, початок зчитування, відключення факсу.

Найбільш часта поломка — факс пише «відкрита кришка» або «перевірте папір». З чим це пов’язано? Відповідь проста: в апараті утворився дефект на корпусі або вийшов з ладу датчик папери.

Якщо зламався датчик, проблема усувається його заміною. 

Вартість датчика – від 500 руб. (в залежності від моделі факсу). Якщо справа в деформації кришки поломку можна усунути, відремонтувавши корпус.

Далі, в режимі тестування виявляють несправні вузли, уточнюється робота транзисторів і мікросхем, перевіряються осцилограми сигналів. Дрібні несправності виправляються або офісними співробітниками або фахівцем в офісі. Складні поломки усуваються в офісі ремонтної фірми.

Якщо з ладу вийшла програмна частина факсу – спробуйте перевстановити драйвера. Факси фірми Panasonic мають величезну кількість налаштувань і нюансів, які відомі тільки фахівцям, тому якщо після повторної інсталяції драйвера відновити роботу апарату не вдалося – викликайте майстра!

Leave a Reply

*

captcha *