Ремонт факсів

Компанія надає послуги по ремонту сервіс від наступних виробників:

 • Ремонт факсів Panasonic (Панасонік);
 • Ремонт факсів Canon (Кенон);
 • ремонт факсів Hewlett Packard (HP).

Brother-Fax-930

Вартість і тривалість ремонту факсу сервіс залежать від різновиду поломок і від обсягу виконуваної роботи.

Розрізняють наступні види сервіс, залежно від різновиду друку.

 • Термодрук. У цьому випадку нанесення зображення проводиться за допомогою спеціального пристрою на теплочувствительную папір, згорнутий в рулон. Недолік такого способу передачі зображень – невеликий термін зберігання, низька якість друку, необхідність у створенні копій.
 • Факси з термопереносом. У цьому різновиді сервіс нанесення зображення здійснюється шляхом нагрівання спеціальної плівки. Подальший проводиться перенесення зображення на папір (папір може бути використана будь-яка). Недоліками такої печатки є дорога плівка і низька якість друку.
 • Лазерна і струменевий друк. Струменевий друк проводиться спеціальними чорнилами. Такий пристрій трохи коштує, однак струменевий друк невисокої якості. Струменевий друк також відрізняє відносно висока вартість витратних матеріалів. Лазерний друк здійснюється методом «вплавлення» порошку-тонера в аркуш паперу. Така якість друку вважається найбільш кращий. Недолік один – висока ціна самого пристрою.

Основні неполадки в роботі факсимільних пристроїв.

Експлуатація факсу проводиться протягом доби, тому він періодично, втім, як і інша офісна техніка, що виходить з ладу.

Всі найбільш часто зустрічаються проблеми з факсом можна систематизувати наступним чином:

 • Відправка і копіювання зображень відбувається з чорними смугами. Найчастіше проблема полягає в тому, що сканер забруднений. Вихід – звернутися до фахівців для профілактичного огляду обладнання.
 • Чорні смуги при друку. Причини можуть бути такі. Це може бути простою випадковістю (устаткування в повному порядку), або картридж зносився, і його потрібно змінювати.
 • Друк факсом тільки половини аркуша. Причин тут може бути кілька. Ми рекомендуємо відразу ж звернутися в сервісний центр. Подібні несправності зазвичай ми усуваємо дуже швидко.
 • Прилад не передає і (або) не відправляє документи. Причина такої проблеми – збій у налаштуваннях або неполадки на лінії. У першому випадку, фахівці нашої компанії усунуть неполадку в стаціонарних умовах.
 • Факс не друкує текст. Проблема може критися в електричної частини обладнання. Допомогти в такій ситуації може тільки фахівець.

Факси від відомих виробників мають свої слабкі сторони. Так, ремонт факсу Panasonic зазвичай буває з тієї причини, що факс не приймає інформацію.
Фахівці компанії володіють кваліфікацією, достатньою для ліквідації зазначених поломок. Враховуючи те, що необхідний факс в офісі постійно, ми намагаємося провести профілактику або роботи з ремонту факсу як можна швидше. Ціни на ремонт факсів в компанії менше, ніж в середньому ремонт факсів в Києві.

Leave a Reply

*

captcha *