Ремонт электровіників

Сучасна техніка вражає уяву: ще кілька десятиліть тому прибирання асоціювалася з втомою і віниками, то на допомогу неприємна процедура приносить одне задоволення. А все завдяки технічним совершенствам – электровеники перетворили обов’язку у задоволення.

Електровіник являє собою досить просту, але дуже зручне пристосування. Вони компактні, прості в експлуатації і легкі в чищенні. У народі ці помічники чистоти іменують ручними пилососами, вертикальними або міні-пилососами. Працюють такі пристрої, як від мережі, так і на акумуляторах. Комплектація і ціни на різні моделі відрізняються. Це дозволяє кожному підібрати підходящий варіант під його вимоги та бюджет.

3 (1)

У зв’язку із збільшення попиту на цю техніку збільшилась і частота звернень в сервісні центри, адже навіть сама надійна і дорога техніка виходить з ладу. Вирішити цю неприємну ситуацію допоможуть фахівці нашого сервісного центру.

Багаторічний досвід роботи з різною технікою, а також досконале знання принципів роботи подібних пристроїв, дозволяють проводити ремонт электровеников в найкоротші терміни.

Основні види несправностей, з якими нам доводиться стикатися:

— електровіник не запускається;

— швидко перегрівається;

— недостатньо якісно збирає сміття;

— виключення пилососа під час прибирання;

— швидка розрядка акумулятора.

Яка б з поломок не наздогнала вашого помічника, у вас є кілька варіантів вирішення проблеми:

— відправити старий пилосос «на спокій» і направлятися за покупками. Тільки вибираючи цей варіант, необхідно врахувати, що ціни на сучасну техніку досить високі;

— спробувати виконати ремонт электровеника самостійно. Така процедура, безумовно, може увінчатися успіхом, особливо якщо вам неодноразово доводилося раніше лагодити електроприлади. Але в більшості випадків, самостійний ремонт электровеника тільки посилює поломку.

— звернутися в сервісний центр до фахівців. Даний варіант має безліч переваг перед іншими. Майстри сервісних центрів – відмінні діагности. Вони практично з першого огляду розуміють, чим може бути викликана несправність. В їх арсеналі завжди є необхідні інструменти і запасні деталі, а ціна – на ремонт электровеника набагато менше, ніж ціна на новий прилад.

Як продовжити термін служби электровеника.

Електровіник створений для прибирання, але і сам потребує чистоті, тому не забувайте очищати і сам пристрій. Регулярно вичищайте пилозбірник.

Для догляду за деталями вертикального пилососа краще вибрати неагресивні миючі засоби, які точно не будуть порушувати цілісність поверхні. Краще всього використовувати спеціалізовані засоби.

Під час грози, краще утриматися від проведення прибирання, оскільки є велика ймовірність перепадів напруги.

Клавіші управління також слід тримати в чистоті, щоб уникнути злипання і подальшого ремонту электровеника.

Кожні 15-20 хвилин необхідно робити перерву, щоб уникнути швидкого зносу і перегріву двигуна.

Не потрібно використовувати пилосос як вішалку або полицю: не варто накривати його і ставити якісь предмети (нехай навіть дуже легкі).

Чому рекомендують наш сервіс:

— кращі фахівці столиці працюють у нас;

— швидка і безкоштовна діагностика;

— відмінна якість;

— висока швидкість;

— низькі ціни;

— гарантія на відновлену продукцію.

Leave a Reply

*

captcha *