Ремонт електроплит на дому

Електрична плита – це надійний і функціональний пристрій, що робить життя кожної господині краще і комфортніше. В останні роки, саме електричні плити стають більш поширеними, виступаючи в ролі альтернативи застаріваючим газовим.

Але, як і будь-яка техніка, електроплити, також іноді виходять з ладу. Як показує практика, більшість випадків, коли потрібен ремонт електроплит на дому, пов’язано з їх неправильною експлуатацією. Незважаючи на свої функціональність, компактність і зручності електричні плити більш тендітні в порівнянні з газовими та вимагають дбайливого відношення.

Правила експлуатації – запорука довгої служби

Дотримуючись простих правил, ви можете практично повністю позбавити себе від поломок і неприємностей, в результаті яких потрібен ремонт електричних плит на дому:

  • уникайте забруднення конфорок, утворення на них жирного нальоту, іржі і т. д., так як це призводить до нерівномірного нагріву та виходу нагрівального елемента з ладу;
  • не слід ставити посуд з холодною водою на вже розігріту конфорку. Це призводить до підвищеного навантаження і також може позначитися на стані нагрівального елемента;
  • посуд з нерівним дном – ще один фактор, з-за якого різні ділянки конфорки піддаються нагріванню різної інтенсивності, що призводить до поломки.

Крім того, слід бути більш обережним з рідинами і сипкими речовинами, які можуть потрапити всередину і викликати коротке замикання.

Професійний ремонт

Саме коротке замикання є однією з найбільш частих поломок, після яких потрібен ремонт електроплит на дому. На щастя, завдяки модульної конструкції і достатньо простого пристрою, для спеціаліста ремонтні роботи не є найскладнішим завданням. При наявності комплектуючих і точної діагностики поломки, усунути несправність можна протягом кількох годин.

Якщо, звичайно, ви звертаєтеся до професіонала, якими є співробітники нашої компанії. Послуга ремонт електричних плит на дому є однією з найбільш затребуваних, внаслідок свого зручності для клієнта, а також доступною вартості і високої якості робіт. Ми надаємо гарантію на всі здійснювані роботи, а також пропонуємо сервісне обслуговування техніки під час гарантійного терміну і по його закінченні. Таким чином, ви завжди можете бути впевнені в надійності і безвідмовності вашого кухонного обладнання.

Leave a Reply

*

captcha *