Ремонт електроплит

Електрична плита – зручний побутовий прилад, який полегшує життя кожної господині. На жаль, як і вся побутова техніка, вона не застрахована від раптової поломки, яка може бути викликана різними причинами. У такому випадку вам може знадобитися ремонт електроплит в Києві. Сьогодні це досить актуальна і поширена послуга, адже електричні кухонні плити набувають все більшу популярність, замінюючи газові у висотних будинках.

f697d30f2be6d372ee771af3f7596bef

Типові несправності

Незважаючи на різноманітність фірм і моделей найчастіше ремонт електроплити в Києві, вам може знадобитися внаслідок таких поломок:

  • Надлом або інше пошкодження шнура живлення (вилки). Це найбільш поширена поломка, викликана неправильною установкою плити, передавливанием шнура і т. д. Дрібний ремонт електроплити ви можете зробити і самостійно. Але лише в тому випадку, якщо ви твердо впевнені в причини поломки, маєте досвід роботи з електроприладами, а техніка не знаходиться на гарантії.
  • Коротке замикання. Зазвичай замикає нагрівальний елемент, корпус приладу, але може статися і замикання в керуючих схемах, транзисторах. У першому випадку майстер з ремонту електричних плит швидко знайде і усуне проблему, у другому – може знадобитися додаткова діагностика, а також час на замовлення комплектуючих.
  • Вихід з ладу нагрівального елемента. Це може статися через зношення, підвищеного навантаження, неправильної експлуатації або неякісних комплектуючих.

У таких випадках ремонт електричної плити здійснюється зазвичай прямо на місці і не вимагає багато часу. Більш складним є вихід з ладу керуючого елемента («мізків») – в такому випадку ремонт електроплит може проводитися вже в офісі – з-за необхідності застосування спеціального діагностичного обладнання.
Втім, більшості поломок можна уникнути, якщо дотримуватися простих правил експлуатації:

  • не ставити на включену і розігріту плиту холодну посуд;
  • не просипати і не проливати на поверхню рідини (воду, масло) і сипучі речовини (сіль, цукор);
  • не застосовувати биту посуд і каструлі з нерівним дном і т. д.

Ну а в тому випадку, якщо поломка все ж сталася, наша компанія пропонує швидкий і якісний ремонт електроплит у Києві – незалежно від моделі, марки та інших характеристик устаткування. Ми здійснюємо не тільки ремонт електричних плит з наданням гарантії на усі виконані роботи, але і їх сервісне обслуговування протягом всього терміну експлуатації.

Leave a Reply

*

captcha *