Ремонт Електронних Книг

У Вас є електронна книга?

Вона почала працювати не коректно?

А Ви і дня не можете без неї прожити?

 

 

Картинки по запросу электронная книга

Телефонуйте нам, задавайте питання і отримуйте докладні відповіді про можливі виникненнях несправностей в роботі електронних книжок. Сервісний Центр приймає в ремонт електронні книжки марок: Sony, Pocketbook, Lbook, ORSiO, Digibook, Amazon, ONYX, iRiver, Азбука, Ritmix, Wexler, Prestigio, TeXet, NEXX.
Хороша новина, тепер в наличиии дисплеї для Amazon Kindle.

Прояв несправностей електронних книг:

Чи не працює Екран.Полоси на екрані. Тріснув екран. Причиною по якій екран електронної книги не справний, як правілоявляется механічне моврежденіе, наприклад удар, падіння або здавлювання книги. Як можна усунути поломку дисплея? На жаль екран електронних книг не підлягає ремонту, тому при прояві вище перерахованих симптомів, дисплей книги необхідно замінити на новий.
Заміна дисплея повинна проводитися тільки в спеціалізованому сервісному центрі, на сам екран предостовляется гарантія. Не працюють кнопки книги. Така несправність може бути визванарядом причин: низький заряд батареї, знос кнопок, несправність компонентів системної плати, потрапляння вологи всередину пристрою. Батарея книги Неможливо зарядити телефон або швидко розряджається. Причина, в тому, що батарея з часом втрачає свою енергоємність, також причина швидкої розрядки батареї може ховатися в несправності контактів мікросхем електронної книги. Рішення проблеми: якщо причиною швидкого розряда батареї, є саме втрата її енергоємності, тоді просто потрібно замінити акумулятор електронної книги. Електронна книга не включається. Причиною цього може служити цілий ряд причин, найбільш поширеними являються вийшла з ладу системна плата, або окислені контакти, в разі потрапляння рідини в корпус. Але при такій заявленої несправності, як відмова книги від включення, точний діагноз можна поставити тільки після детальної діагностики. Книга перезавантажується і висне. Звичайною причиною такої несправності є збій роботи програмного забезпечення. Вирішується проблема шляхом перепрошивки книги.
Екстрена допомога при попаданні на електронну книгу води.

Необхідно відразу ж:ретельно витерти пристрій, віднести його в сервісний центр, не чекаючи прояву несправностей. Це може значно здешевити ремонт. Адже збій може дати про себе знати навіть через місяць-два після попадання вологи вовнутрь.Перечень послуг, які здійснює Сервісний Центр Altair, по ремонту електронних книг: Заміна екрану електронної книги; Заміни і ремонт внутрішніх шлейфів і роз’ємів; Заміна материнської плати, ремонт материнської плати на елементному рівні; Ремонт корпусу або окремих деталей; Заміна роз’єму синхронізації; Заміна роз’єму навушників; Заміна акумулятора, зарядного пристрою; перепрошивка;

Leave a Reply

*

captcha *