Ремонт електрочайників

чайник

Мережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює ремонт та обслуговування електрочайників. Виконуємо ремонт електрочайників  будь-якого ступеня складності.

Висококваліфіковані фахівці проведуть початкову діагностику, необхідні ремонтні та профілактичні роботи і кінцеве тестування, що гарантує якісний ремонт техніки.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також у  нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Ми ремонтуємо бренди таких виробників:

Ariete, Aurora, Beko, Berg, Binatone, Bosch, Braun, Clatronic, Cordini, Daewoo, De Longhi, Dekok, Delfa, DEX, Digital, Electrolux, Gorenje, Kenwood, Krups, Maxwell, , oulinex, Nord, Orion, Panasonic, Philips, Polaris, Rondell, Rotex, Saturn, Scarlett, Siemens, Sinbo, Supra, Tefal, Trisa, Verloni, Vitek, Vitesse, Zanussi, Zelmer та інших.

Виконуємо такі види робіт:

  • Чайник не вмикається
  • Чайник вмикається але не нагріває
  • Чайник нагріває але не відключається, коли вода закипає
  • Чайник протікає
  • Не горить лампочка індикації
  • Та інші

 

Надішліть техніку в руки фахівців прямо зараз не гайте часу! Ми заощадимо ваш час і гроші!

-Виконаємо ремонт в максимально стислі терміни.

- Діагностика безкоштовна в разі ремонту (у разі відмови від ремонту сплачується 95гр..)

-Гарантійний термін на всі послуги становить 1 місяць.

-Гарантія на комплектуючі, використовувані при ремонті техніки, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників, але, як правило, не менше 1 року.

Leave a Reply

*

captcha *