Ремонт електричних полотенцесушителей

Поломки відбуваються з будь-якими приладами і пристроями.Полотенцесушителі не виняток, при цьому вони знаходяться, так би мовити, в групі ризику, оскільки функціонують в приміщеннях з високим рівнем вологості. Звичайно, виробники забезпечують їх усією можливою захистом, але передбачити всі ситуації ніхто не в змозі, тому іноді настає момент, коли ваш досі бездоганний помічник і генератор тепла і комфорту раптом перестає працювати як треба.

napolnyy_polotencesushitel_3

Ми якісно відремонтуємо електричні сушители для рушників різних виробників і лінійок, в тому числі: Enegry (Енерджі), Purmo (Пурмо), TERMA (ТЕРМИ), Vogue (Вог),Yucca (Юка) , Zehnder (Зендер), Zigzag (Зигзаг), Арбония (Arbonia), Грота (Grota), Двін (Dveen), КЗТО (KZTO), Маргароли (Margaroli), Маргроид, Металлоизделие, Ніка (Nika), Стилье (Stylie), Сунержа (Sunerzha), Тера (Tera), Термінус (Terminus), Тругор (Trugor) та ін.

ПРОФІЛАКТИКА НЕСПРАВНОСТЕЙ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЯ

Зрозуміло, для того, щоб таких сумних моментів у вашій з полотенцесушителїм життя не наступало, варто з самого початку його придбання та встановлення усвідомити і виконувати нехитрі правила безпечного використання.

По-перше, фахівці радять обов’язково доповнювати електричні полотенцесушителі спеціальними приладами, які зможуть негайно вимкнути джерело тепла і сухості, приєднаний до електромережі, під час різких перепадів напруги.

По-друге, електророзетка, яка встановлюється під сушка для рушників, повинна мати підвищену вологозахист. Це умова повинна виконуватися, навіть якщо розетка буде виходити не в саму ванну кімнату, а в коридор.Якщо це правило буде виконано, ви значно знизите потрапляння всередину бризок та вологи від випаровування. І хоча такі розетки коштують трохи дорожче звичайних, ви виграєте набагато більше: безпека експлуатації і тривалий термін служби полотенцесушителя.

ПЕРШІ ДІЇ ПРИ ПОГАНІЙ РОБОТІ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЯ

Якщо електричний сушка для рушників раптом перестав грітися, в першу чергу необхідно вийняти вилку з електророзетки. Варто перевірити, чи справна сама розетка. Зрозуміло, якщо справу в ній, необхідно її замінити. Настійно рекомендуємо для подібних дій, якщо досвіду немає, викликати спеціаліста-електрика.

Якщо електророзетка справна, то, можливо, поломка трапилася в місці підведення до сушителю, і це теж може з’ясувати і виправити фахівець.

Якщо электросушитель гріється, але слабо або нестабільно, це найчастіше вказує на поломку в самому сушителе. Ні в якому разі не можна продовжувати користуватися несправним пристроєм, сподіваючись, що все як-небудь саме нормалізується. По-перше, це небезпечно для життя, по-друге, в умовах підвищеної вологості слабкий прогрів электросушителя і, як наслідок, неповне висихання вологи можуть призвести до виникнення цвілі і грибка.

ЯКЩО ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЬ НЕСПРАВНИЙ

Розбирати електричний сушка для рушників, шукати поломку, намагатися ремонтувати його самостійно не варто. Не маючи досвіду і достатнього обсягу знань, у більшості випадків можна зробити тільки гірше, аж до неможливості відновити працездатністьь полотенцесушителя. Для ремонту можуть знадобитися:

  • особливі пристосування і інструменти;
  • запасні частини, які ще потрібно знати, де купити, адже найчастіше їх продають в специализированних магазинах;
  • заливка спеціальних хімічних рідин, що для неспеціаліста представляє велику небезпеку;
  • зрозуміло, хороше знання пристрою електричного полотенцесушителя.

Навіть якщо ви знайдете потрібні інструменти, запчастини і будете гранично акуратні, потрібний результат вам все одно не гарантований.

Враховуючи все це, як би вам ні хотілося зробити все самому і по-швидкому, самим розумним кроком буде звернення до професіоналів.

РЕМОНТ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЯ

Гарантувати якісне виправлення поломки в електричному полотенцесушителе можуть тільки фахівці. У нашій компанії такі фахівці є, і вони володіють усіма необхідними знаннями та обладнанням для ремонту, а також величезним досвідом, оскільки мають справу з безліччю моделей самих різних виробників.

Звернутися до нас і отримати допомогу від наших експертів буде набагато швидше і ефективніше, ніж самому ритися в мережі в спробах знайти інструкції, потім бігати по спецмагазинам, потім витрачати час на самостійні спроби відремонтувати, які невідомо чим можуть закінчитися. Наші кваліфікованіе майстра негайно відреагують на ваше замовлення і допоможуть вам вирішити проблему без зайвого нервування.

Leave a Reply

*

captcha *