Ремонт джерел безперебійного живлення ДБЖ (ИБП) від APC

Від періодичних відключень електроенергії не застрахований ніхто: ні власники пристроїв домашніх, ні великі фінансові установи з великою комп’ютерною мережею. Для захисту електроприладів від перепадів напруги, а також для підтримання їх роботи протягом декількох діб після відключення, ДБЖ використовуються (ДБЖ) — джерела безперебійного живлення.

ibp open

Якщо ваш ДБЖ несподівано вийшов з ладу, не обов’язково купувати новий — якісний ремонт відновить функціонал пристрою, так обійдеться дешевше, ніж покупка нового.

Компанія RIM2000 в Дніпропетровську пропонує якісний сервіс та ремонт ББЖ торгової марки APC від Schneider Електричний. Ми працюємо з оригінальними комплектуючими, тому ви можете бути впевнені в якості і надійності роботи безперебійників після ремонту.

Часті несправності ДБЖ

В мінімальні терміни фахівці з систем безперебійного живлення компанії RIM2000 впораються з будь-якими поломками пристрої:

  • пошкодження вхідних ланцюгів після аварії мережі;
  • відмова силових перетворювачів після перевантаження або короткого замикання в навантаженні;
  • внутрішні несправності ДБЖ;
  • недостатнє час роботи під номінальним навантаженням;
  • пристрій відключається при відсутності напруги живлення (ДБЖ не тримає навантаження) або ж не включається.

Ремонт ББЖ зазвичай включає

Заміну акумуляторної батареї

ДБЖ Регулювання

Ремонт окремих блоків

При заміні батареї новий акумулятор потребує юстирування, тобто настроювання. Для наших клієнтів ця процедура безкоштовна.

Ціна послуг складається з вартості деталей і виконаних робіт і складає суму, яка в кілька разів менше вартості покупки нового ДБЖ.

Переваги ремонту безперебійників в RIM2000

Висока кваліфікація та великий досвід в ремонті ДБЖ

Гарантія на виконані роботи

Обов’язкове тестування обладнання після ремонту

Розумні ціни на ремонт/обслуговування безперебійників і знижки постійним клієнтам

Ми працюємо з клієнтами по всій Україні і приймаємо обладнання на ремонт службами експрес-доставки. Для відстеження готовності замовлення введіть номер квитанції у відповідне вікно на сайті.

Leave a Reply

*

captcha *