Ремонт дитячих колясок: якщо веде в бік

Основна причина цього дефекту – асиметричність геометрії рами або викривлення осі коліс. Про варіанти вирішення проблеми ми докладно розповімо у статті.

Слід також враховувати, що можуть бути й інші пояснення даної проблеми. Коляска нерівно їде з-за конструкційної поломки; різниці тиску в шинах (у моделей з надувними колесами); деформування під час транспортування; багаторазові складання/розкладання механізму; викривлення осі колісної в ході неправильної експлуатації або наголосу.

З цією проблемою рекомендується звернутися в пункт сервісу та ремонту дитячих колясок чи в крайньому випадку спробувати полагодити виявлену несправність власними силами.

Коляску веде вбік: що робити

1. Можна спробувати самостійно вирівняти геометрію рами. Суть ремонту полягає в тому, щоб вирівняти проміжок між колесами – переднім і заднім лівим переднім і заднім правим. Але вдома таку операцію вийде здійснити тільки, якщо різниця незначна.

Отже, відстань між колесами тієї сторони, куди веде коляску, потрібно збільшити – трошки, в кілька прийомів, обережно розтиснути раму. Протилежну сторону рами слід, навпаки, акуратно стиснути в декілька заходів.

Врахуйте, що різкі і сильні рухи можуть спричинити за собою вихід з ладу виробу, тому будьте максимально скрупульозні у своїх діях.

Перевіряють справність коляски, спробувавши проїхати по прямій. Якщо дефект не усунено дії повторюють.

2.За таким же принципом необхідно вирівняти осі коліс (якщо така необхідність існує) – акуратно (1-2 мм) стиснути або розтиснути щодо задній осі тієї ж сторони.

3. Слід зазначити, що при сильному порушення геометрії рами або викривлення осі коліс транспортного засобу, цей дефект не вийти усунути без використання спеціальних приладів та роботи кваліфікованого майстра.

Таким чином, якщо коляску веде в бік, можна виконати ремонт і самостійно, але тільки якщо ви впевнені, що зможете відрегулювати конструкцію належним чином. Якщо є сумніви, то краще все ж звернутися в сервісний пункт для вирішення проблеми.

Leave a Reply

*

captcha *