Ремонт дитячих колясок

Якщо вам потрібен ремонт дитячих колясок – звертайтеся в нашу майстерню. Наші досвідчені майстри чітко визначать поломку, підберуть відповідні комплектуючі та полагодять транспорт вашого малюка. Також ми проводимо профілактичний огляд коляски і зміцнюємо її слабкі місця, надаємо оригінальні запчастини, необхідні для ремонту. Звертайтеся до нас, щоб відновити дитячий транспорт і продовжити термін його використання.

dinamico_up_571

Які поломки ми ремонтуємо

Наш сервіс виконує ремонт дитячих колясок марок Adamex, Tako, Zippy, X-Lander, Anmar, Geoby, Dalmatin, TUTTIS, Androx, Dacota, Coletto, Jane та інших. Якщо у вас коляска іншої марки, зателефонуйте нам і уточніть можливість її ремонту.

Ми ремонтуємо:

  • Надувні та литі колеса дитячого транспорту. Замінюємо покришки і втулки, гальмівні шестірні і підшипники, осі, камери, стопорні кільця. Ремонтуємо вилки, кріплення, задні балки, а також усуваємо деформацію дисків і встановлюємо цілком нове колесо;
  • Рами візків. Зварює аргоном рами в місцях розломів і тріщин, вирівнюємо цю частину коляски, якщо вона викривилася;
  • Механізми складання рам, якщо вони «заїдають» або не працюють. При необхідності повністю замінюємо їх;
  • Гальма і підвіски дитячого транспорту;
  • Ручки візків. Лагодимо або міняємо регулятори ручок, шарніри, перекидний механізм, трубки, поролонові накладки;
  • Спинки дитячого транспорту, а також механізм їх регулювання;
  • Козирки і капюшони, заклепки на них;
  • Тріскачки, підніжки, бампери, пружини, заклепки, троси, власники та інші деталі дитячого транспорту.

У будь-якому випадку вам не знадобився ремонт колясок, звертайтеся у нашу майстерню. Наші фахівці справляться навіть зі складними поломками в будь-якій частині коляски і нададуть всі необхідні для ремонту запчастини.

Також ми виконуємо профілактику поломок колясок. Якщо ви помітили, що якась з деталей почала стиратися, з’явилися невеликі тріщини, скрип, складності в роботі механізму складання – привозьте транспорт свою дитину до нас. Ми повністю оглянемо коляску на наявність ушкоджень, змастимо її деталі і зміцнимо слабкі місця, щоб захистити від поломок.

Як проходить ремонт колясок

Перед початком ремонту дитячого транспорту майстер діагностує поломку і її складність, визначає, які інструменти знадобляться комплектуючі для лагодження і повідомляє вартість послуги. Також він називає приблизні терміни виконання ремонту.

Після цього фахівець підбирає відповідні комплектуючі. Ремонт дитячої коляски в нашій майстерні проводиться з використанням оригінальних деталей від виробника. Ми підберемо запчастини, які підійдуть саме для вашої марки і моделі дитячого транспорту.

Потім ми ремонтуємо старі деталі, враховуючи технологічні вимоги, або замінюємо зносилися комплектуючі новими.

Закінчивши ремонт, майстер зв’язується з вами й повертає коляску.

Якщо транспорт вашого малюка вимагає складного і тривалого ремонту, наша майстерня надасть вам дитячу коляску напрокат на це час. У нас ви зможете орендувати транспорт для хлопчика і дівчинки, для теплого і холодного часів року, прогулянкову модель або люльку.

Як замовити ремонт коляски

Щоб здати транспорт малюка в ремонт, телефонуйте нам в будь-який день тижня з 9 до 21 години. Перед тим, як привезти коляску в нашу майстерню, протріть вологою ганчіркою колеса, раму, ручки, щоб прибрати вуличну грязь і пил. Терміни виконання ремонту і ціна на нього також залежать від складності поломки, вартості необхідних комплектуючих і терміновості роботи. Уточнюйте їх у фахівця при оформленні замовлення.

Ви можете привезти дитячий транспорт до нас самостійно або викликати майстра на дім, якщо у вас немає можливості приїхати.

Замовляйте ремонт дитячих колясок в нашій майстерні – ми полагодимо старі деталі або підберемо і встановимо нові, щоб транспорт вашого малюка знову був на ходу.

Leave a Reply

*

captcha *