Ремонт дитячих колясок

Зараз з вибором коляски проблем не виникає в плані того, що асортимент більш ніж багатий. Є коляски різних виробників пропонують різну комплектацію. В основному товари якісні, але від поломок і ці речі не застраховані.
80620-0

Що робити якщо коляска зламалася

Для молодої мами це справжня катастрофа, можна звичайно піти і купити нову коляску, але, по-перше, на це потрібно час, щоб вибрати підходящий варіант, а по друге не полишає думка що в попередній то все влаштовувало. В цьому випадку краще відремонтувати коляску, подарувавши їй друге життя.

Де ремонтувати

У магазинах, де продаються коляски, вам можуть порекомендувати сервісний центр по ремонту, куди можна звернутися в разі поломки. Жителі столиці можуть завітати сюди masterkol.ru
В сервісний центр можна зателефонувати за телефонами вказаними на сайті або надіслати заявку, заповнивши всі необхідні поля, після чого з вами зв’яжуться для уточнення всіх деталей.

Переваги сервісного центру

Майстер колясок працює вже більше 14 років. За цей час багато батьки змогли по достоїнству оцінити весь спектр послуг. Плюс звернення сюди в тому, що тут є деталі та аксесуари до всіх моделей колясок. Крім ремонту можна просто привести коляску на огляд і передпродажну підготовку, можна навіть модернізувати куплену модель за вашим бажанням.
Багато хто не знають, куди подіти поламану коляску і в цьому питанні на допомогу приходить майстер колясок, який купить її на запчастини. Таким чином, ви не тільки позбудетеся від непотрібної речі, але і отримаєте за це гроші, які зможете витратити на свій розсуд.
Інший ремонт

Даний сервісний центр може не тільки відремонтувати дитячі коляски, але і стільчики для годування, дитячі манежі і ходунки та автокрісла. Загалом, грамотні фахівці впораються з будь-якою поставленою задачею.

  • Обслуговування
  • Ремонт
  • Хімчистка та оновлення
  • Поради по експлуатації
  • Поради щодо вибору

Все це в одному місці. Працює сервіс 6 днів в тиждень, неділя вихідний день. На ваше прохання можуть відреагувати в терміновому порядку, якщо це необхідно.
Тим, хто оформляє заявку в режимі онлайн 5% знижка на ремонт. На виконані роботи надається гарантія. Переваги очевидні і поломка не означає, що коляска прийшла в непридатність, часом старий друг краще нового.

Leave a Reply

*

captcha *