Ремонт дитячих колясок

Доброго дня, ми раді вітати Вас на нашому сайті «Ремонт дитячих колясок Київ».

DSC04019_1

У даній статті ми хочемо розповісти Вам, що потрібно зробити, як треба і користуватися коляскою, для того що б не довелося звертатися в ремонт дитячих колясок.

Ну в першу чергу, це найголовніше правило, не перевантажуйте коляску. Будь коляска що б Вам не говорив продавець консультант, призначена, для дітей вагою до 15 кг. І це не означає, що дитина, і плюс 15 кг, немає. Загальна навантаження не повинна перевищувати 15 кг. А то ми знаємо, як люблять наші мами, дитини посадити (вагою 9 кг), покласти 5 л. води, кавун, повний пакет покупок, і 3 кг, інший дрібниці. Цього робити не потрібно. Перевантаження коляски впливає на багато поломки, і тоді Вам точно не уникнути, звернення в ремонт дитячих колясок. Від перевантаження коляски, портяться колеса на дитячій колясці, рама, кріплення, замок складання. Але найбільша проблема, це те, що коляску під час прогулянки починає тягнути, або право, або в ліво, від і це поломки, дуже важко позбутися.

Ну про перевантаження начебто поговорили.

Тепер приділимо увагу колесам на дитячі коляски. Це найпоширеніша проблема дитячих колясок. Гума вона сама по собі не вічна. А коли тато її накачує каменем, вона і лопається на першій купині, або у неї вилазить камера, і рве покришку, то тут вже доля, звертатися в ремонт дитячих колясок. Або протилежна ситуація, коли Тато не стежить, а мама не помітила, і проїздила на. Спущеному колесі тиждень, а там вже та камера протерлася, і прожевалась покришка, і знову скаржаться на дорогий ремонт колясок». Загалом, що я хочу Вас сказати, слідкуйте за колесами на візку, під час подкачивайте, але не перекачуйте, оптимальний тиск в колесі 0,8 атмосфер, або для домашніх умов, що б колесо продавлювалася пальцем. Так заборонено качати колеса, компресорів або на шиномонтажі, якщо воно вибухне, то Вам ще й диск доведеться міняти.

Ну з колесами начебто теж закінчили.

Приступимо Тепер до шарнірів, для регулювання ручки, підніжки, замків складання, фіксаторів колисок. Ну тут все на багато простіше, для того що б не звертатися в ремонт дитячих колясок, з поломками цих запчастин, Вам необхідно виконувати наш перший пункт, і 1 раз в 3 місяці, змащувати всі запчастини на коляску ВД-40.

Leave a Reply

*

captcha *