Ремонт цифрових фотоапаратів в Києві

Фотоапарати, на відміну від планшетів, смартфонів, ноутбуків та електронних книг, з’явилися

ще в 19 столітті. Але неможливо навіть порівняти сучасні дзеркальні фотоапарати з їх примітивними прабатьками, що встановлюються на триногах, що вимагають спалахів магнію, спеціального покривала для фотографа і інших пристосувань. Не кажучи вже про якість самих фотографій. Сьогодні цифрові і дзеркальні фотоапарати є практично в кожному будинку і будь-яка людина має можливість відобразити щасливі і важливі, доленосні моменти свого життя і життя його близьких. Чудові фотографії високої якості зберігаються в домашніх альбомах будь-якої сім’ї, вони є свого роду життєвими віхами, що дозволяють залишити пам’ять про вагомі події.

Картинки по запросу фотоаппарат кенон

Поломка фотоапарата, як і вихід з ладу будь-якого обладнання і приладу завжди є несподіваною і непередбачуваною. Особливо прикро, якщо це відбувається перед поїздкою на море, в іншу країну або місто, виїздом на пікнік або перед важливими подіями в родині. На щастя, завжди є можливість відремонтувати фотоапарат в Києві в нашому сервісному центрі по ремонту та обслуговуванню цифрової техніки. Вартість ремонту можна вважати абсолютно доступною для всіх соціальних прошарків населення. Вона багато разів нижче, ніж покупка нового фотоапарата. Всі види ремонту виробляються гранично швидко і якісно завдяки високому професіоналізму працівників, наявності необхідного обладнання та деталей для ремонту.

При будь-якому ремонті цифрових фотокамер ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, замовлені безпосередньо у заводу виробника!

Сервісний центр Kenford проводить ремонт фотоапаратів Київ таких брендів:

Гарантійний та післягарантійний ремонт фотоапаратів:

Ремонт фотоапаратів OLYMPUS
Ремонт фотоапаратів NIKON
Ремонт фотоапаратів FUJIFILM
Ремонт фотоапаратів CANON
Тільки післягарантійний ремонт фотоапаратів:

Ремонт фотоапаратів SONY
Ремонт фотоапаратів SAMSUNG
Ремонт фотоапаратів PENTAX
Нашим клієнтам ми можемо запропонувати наступні послуги з відновлення працездатності фотоапаратів Кенон, Никон, Олімпус, Фуджіфільм і ін .:

діагностика фотоапарата
Заміна дисплея фотоапарата
Заміна або ремонт байонета, блоку стабілізатора, датчика автофокусу, затвора, кнопок, лампи, лінзи, мотора, основний плати, плати харчування, приводу діафрагми, стабілізатора, фокусировочного екрану фотоапарата.
Оновлення ПО (програмного забезпечення, перепрошивка) вашого фотоапарата.
Чистка матриці фотоапарата.
Відновлення основної плати.
І інші послуги.

Leave a Reply

*

captcha *