Ремонт бойлерів

Сучасні бойлери зробили життя в квартирі або будинку, на дачі і котеджі особливо затишною. Але навіть такий якісній техніці потрібен ремонт і профілактичні чистки. Чистка побутових установок такого типу виконується раз на рік – це запобігає утворенню накипу, що виводить з ладу бойлер. Крім правильної експлуатації і профілактики агрегату потрібно і своєчасне обслуговування: якщо замовити ремонт бойлерів професіоналів, це продовжить життя бойлера і забезпечить безперебійну роботу.

GBKci_enl

Установка і ремонт бойлерів

  • Довіряти ремонтні роботи слід тільки фахівців, що володіють знаннями і навичками, досвідченим майстрам з відповідною кваліфікацією. Майстри з сервісного центру виконають ремонт бойлерів Ariston, Gorenje, Electrolux, AEG, Ardo, Indesit, Hansa, Термекс за доступними цінами.
  • Оптимально замовляти послугу ремонту у разі, якщо при роботі приладу помічені протікання, гарячої води недостатньо або у воді є включення іржі.
  • Майстерня запропонує найбільш ефективні способи ремонту, якщо бойлер перестав гріти воду: фахівці, які здійснюють ремонт бойлерів, проведуть ретельну діагностику проблеми і своєчасно усунуть причину поломки.
  • Якщо відзначені протікання бака, майстер перевірить бойлер на зношування та наявність мікротріщин, відшукає найпростіший варіант ремонту з обробкою внутрішньої поверхні бака.
  • Іноді потрібен ремонт бойлера, якщо нагріваються вилки і розетки: причина проблеми може критися в невідповідності потужностей приладів. Фахівці швидко замінять розетку або вилку.
  • Щоб гарячої води в бойлері завжди було достатньо і вода була заданої температури – замовляти установку і наладку бойлерів теж слід професіоналам з сервісного центру.
  • Також до майстрам потрібно звернутися, якщо перегоріли нагрівальні елементи і бойлер при нагріванні води перестав відключатися. Потрібна консультація і тоді, коли накипу на поверхні нагрівача утворюється в лічені місяці.
  • В майстерні завжди є фірмові запчастини до брендових бойлерам, що полегшує ремонтні роботи.

Leave a Reply

*

captcha *