Ремонт бойлерів Електролюкс

Німецькі водонагрівачі Electrolux відрізняються невисоким споживанням електрики, можливістю підключення до декількох водозабірних точок, інноваційною технологією захисту нагрівального складової і внутрішнього бака, режимом половинній потужності, легкістю і безпечністю в управлінні.
maxresdefault (6)

Відмінні риси водонагрівачів (бойлерів) Електролюкс

Поза всякими сумнівами, електричні накопичувальні і проточні бойлери Electrolux - європейська якість виробництва, бездоганна надійність всіх вузлів / елементів і вишуканий дизайн, що заслуговують вашого вибору!

Порівняно нескладна конструкція водонагрівачів Electrolux обумовлює надійність їх роботи. І все ж згодом 3-5 років бездоганної служби техніка може зламатися. Основні причини порушень в роботі — жорстка вода і скачки в електромережі.Якісний ремонт водонагрівачів Електролюкс дозволяє відновити звичайну роботу техніки, щоб знову з комфортом користуватися її можливостями.

Найбільш часті несправності водонагрівачів Electrolux: 

Проблеми з електрикою 

В період експлуатації водонагрівачів Електролюкс можливо нерідке спрацьовування приладу захисного відключення (УЗО) або ж пакетного автомата. Першопричинами частого спрацьовування може бути поломка самого автомата, так само помилкове підключення нульового і заземлюючого проводу. Так само мають місце бути або можуть бути і труднощі з проведенням в самому водонагрівачі (поганий контакт з нагрівальним складової) .Як правило, УЗО або ж автомат не ремонтують, а замінюють. Ремонт і діагностика приладу повинна проводитися лише кваліфікованим майстром.

Текти зі зворотного клапана 

При експлуатації водонагрівачів Електролюкс можлива текти через отвір зворотного клапана. При такому варіанті потрібно до спускному отвору приєднати шланг і вивести його в каналізаційний стік, при всьому при цьому нижній кінець шланга не повинен бути занурений у воду. У разі якщо текти сильна, слід проводити особисту перевірку зворотного клапана. Зробити дане можна, за допомогою манометра. При тиску води понад 3-х атмосфер слід встановити регулятор, що знижує її тиск. Зробити таке може лише фахівець, оскільки підбірка і установка регулятора вимагає особливих знань і умінь.

Тече бак водонагрівача 

У разі якщо вода сочиться або капає ні з зворотного клапана, а з корпусу, то користуватися таким водонагрівачем небезпечно.Необхідно негайно відключити його від мережі і викликати майстра. Передумовою течі можливо розгерметизація внутрішнього блоку, що для електричного водонагрівача рівносильно фатальною несправності. Текти з-під кришки через отвори може відбуватись внаслідок неправильної центрування в процесі виробництва на заводі або під час чищення, або через пошкодження гумової прокладки фланця. Цю несправність не завжди, але усунути можливо.

Гріється вилка водонагрівача 

Установка і підключення водонагрівача Електролюкс повинні проводитися в суворій відповідності до рекомендацій і вимог виробника. У разі якщо вони не дотримані, то можливі несправності приладу.

Так, при підключенні пристрою до мережі важливо спостерігати, щоб вилка, кабель і розетка водонагрівача строго відповідали його потужності. Інакше відбувається нагрівання вищеописаних деталей. Вирішити проблему допоможуть висококваліфіковані фахівці, які підключать пристрій згідно з вимогами виробника.
Щоб продовжити термін стабільної роботи обладнання, споживачі можуть зробити конкретні кроки: 
  • Вставте фільтр грубого очищення. Жорстка вода повільно, але впевнено руйнує тен. Як правило, ремонт накопичувального водонагрівача потрібен лише тому, що тен покритий накипними відкладеннями.
  • Застосовуйте спеціальні засоби для чищення. Деякі користувачі очищають патрубки і стіни бака грубими щітками. Це категорично неприйнятно, тому що дефект емалі приведе до корозійних поразок металу. Лише належні миючі засоби гарантують якісний і безпечний догляд.
  • Викликайте майстра. У разі якщо ви виявили, що погіршилися показники нагріву води або ж помітили інші проблеми, то викликайте майстра. Профілактичний ремонт водонагрівачів Electrolux значно дешевше, ніж заміна остаточно зламалися дорогих елементів.
Наші фахівці з ремонту електро накопичувальних водонагрівачів мають великий досвід роботи, високу кваліфікацію і сучасні діагностичні прилади, що дозволяє виконувати ремонт і обслуговування водонагрівачів Electrolux (Електролюкс) якомога швидше з гарантією 1 рік.

Leave a Reply

*

captcha *