Ремонт блоку живлення монітора

Трапляються ситуації, коли Ви включаєте комп’ютер і системний блок видав відповідний сигнал включення, а монітор періодично гасне, блимає екран або зовсім не включається. У більшості випадків винуватцем цього є блок живлення. 

maxresdefault (1)

Для того щоб виявити несправність Вам необхідно звернутися до фахівців, які за допомогою спеціального обладнання проведуть діагностику, виявлять дійсну причину відмови роботи і здійснять швидкий, якісний і недорогий ремонт монітораЦе дозволить Вам не тільки заощадити час, але і гроші на придбання нового блоку живлення.

РЕМОНТ БЛОКУ ЖИВЛЕННЯ РК МОНІТОРА

Конструкція сучасних моніторів передбачає наявність перетворювача напруги, що виконує роль блоку живлення. Існують наступні варіанти забезпечення електроживленням приладів цього виду:

  1. З використанням вбудованого імпульсного джерела.
  2. З застосуванням зовнішнього мережевого адаптера.

Перший варіант дає можливість підключення монітора до електромережі безпосередньо. Але така конструкція збільшує габарити приладу і знижує його надійність.

У другому варіанті мережевий адаптер подає постійне напруження в установленому діапазоні від 12 до 24 В на ЖК монітор, а внутрішній перетворювач забезпечує його отримання необхідного номіналу. У комплектації моніторів для цього можуть бути використані як імпульсні перетворювачі, так і лінійні інтегральні стабілізатори. Такий варіант електроживлення значно знижує вагу і габарити, одночасно збільшуючи надійність монітора.

Щоб зробити грамотний ремонт блоку живлення РК монітора і точно визначити причину несправності, потрібно знати нюанси пристрою і принципи його роботи, а значить необхідно звернутися за допомогою до професіоналів.

РЕМОНТ БЛОКУ ЖИВЛЕННЯ МОНІТОРА

Досвідчені та висококваліфіковані фахівці сервісного центру «Ми проведемо ремонт блоку живлення монітора будь-якої складності. Наявність необхідного технічного оснащення сервісного центру дозволяє швидко і точно діагностувати будь-яку несправність і усунути її у найкоротші терміни. Звернувшись в сервісний центр , Ви зможете повернути до життя свій монітор на довгий час.

Leave a Reply

*

captcha *