Ремонт бездротових акумуляторних пилососів

Без чого неможливо уявити сучасне житло? Без кота? Можливо, але якщо житло без тварин знайти ще можна, то знайти сучасну квартиру або будинок без пилососа навряд чи вдасться. Мільйони людей оцінили зручність використання цієї техніки у боротьбі за чистоту, і щодня вдаються до її допомоги. Таким чином, все частіше і частіше люди звертаються що б зробити ремонт бездротових пилососів в Києві.

IMG_2587_opt

Особливою популярністю сьогодні користуються бездротові акумуляторні види пилососів. Ще б. З ними все також легко прибирати, як і з дротяними побратимами, але їх набагато легше діставати/зберігати, завдяки відсутності тих, проводів. Вони займають мало місця, що дуже зручно для сімей, які живуть у невеликих квартирах. Вони подібні до «незалежного» віника, тільки помсти їм немає необхідності. Загалом мрія швидкого прибирання, звичайно якщо він справно працює, а якщо ні? В разі поломки наш сервісний центр виконає ремонт бездротових пилососів в Києві.

Але в цій бочці меду є і ложка дьогтю: бездротові пилососи оснащені невеликим контейнером для сміття і мають не дуже велику потужність всмоктування, в порівнянні з дротяними моделями. Ці незначні недоліки не стали серйозною перешкодою на шляху до популярності: вже сьогодні бездротові моделі (вертикальні або роботи-пилососи) складають серйозну конкуренцію провідним варіантами.

Конструкція бездротових роботів пилососів (вертикальні) буває двох типів:

— з літієвими акумуляторами;

— з нікель-металогідридними акумуляторами.

Кожна з цих груп може бути поділена на підгрупи щодо максимальної потужності. В залежності від потужності акумуляторів в подальшому залежить не тільки потужність всмоктування пристроєм пилу і сміття, але і ціна на ремонт бездротових пилососів в Києві.

Акумуляторні моделі пилососів відрізняються від провідних не тільки конструкцією, але і поломками. Так, у бездротових моделей найпоширенішою причиною звернення сервісний центр є поломка або знос акумуляторів.

Які ознаки свідчать про необхідність провести заміну акумуляторів:

— пилосос працює більше 2-х років;

— сила всмоктування значно зменшилася;

— пилосос погано заряджається і занадто швидко розряджається;

— пристрій не вмикається.

Деякі власники бездротових пилососів беруться замінити акумулятори самостійно. Але варто відзначити, що дана процедура не схожа на заміну «пальчикових» батарей в будильнику, і довірити проведення цієї процедури краще фахівця.

Якщо у вас відсутні комплектуючі для високоточної пайки, то найменшою з бід яку можна завдати під час самостійної заміни акумуляторів на бездротовому пилососі, стане поломка нових батарей. До всього іншого можна нанести серйозної шкоди власному здоров’ю: під час розігрівання контактів можуть витекти електроліт (небезпечний при контакті зі шкірою і слизовою).

Майстри нашого сервісного центру здійснюють ремонт бездротових пилососів швидко і якісно:

— зробимо діагностику несправностей, чищення обладнання;

— зробимо оперативний і якісний ремонт бездротових пилососів в Києві.

Не варто думати, що самостійна заміна – швидше, ніж в сервісному центрі Діагностика проводиться абсолютно безкоштовно, а для проведення ремонтних робіт знадобиться від 1-3 днів.

Leave a Reply

*

captcha *