Професійний ремонт годинників зозуля і годинника з боєм

Якщо ви хочете прикрасити інтер’єр своєї квартири яким-небудь цікавим елементом декору, можна порадити зупинити свій вибір на годинник з зозулею. Оригінальні звуки зозулі разом з боєм годинника створюють приємне пожвавлення в приміщенні. Їх пристрій заснований на технології виготовлення годинника-ходиков. Як і безліч інших механізмів, годинник з зозулею з часом можуть ламатися.

depositphotos_6696121-stock-photo-cuckoo-clock

Хотілося б відзначити, що подібна послуга не коштує великих грошей. Фахівці «Вам на допомогу» виконають цю роботу в стислі терміни, професійно і не дуже дорого. Так що незабаром ви знову почуєте приємне кування у себе вдома.

Основні види поломок, коли потрібен ремонт годинників зозуля

У годин подібного типу існує ряд характерних поломок:

- зозуля не повертається назад у гніздо. Сама часто зустрічається несправність, але не найскладніша. Для її усунення нашим фахівцям потрібно не дуже багато часу.

- звуковий сигнал зозулі розбалансований з показаннями годинникових стрілок. Працівники нашої майстерні, розташованої в Москві, легко виправлять таку поломку. Для цього майстрові потрібно відкрити віконце в корпусі механізму, потім перевірити, чи справний штифт у поворотного валика. Якщо виявляються якісь відхилення в роботі, вони негайно усуваються.

- показання стрілок перестали збігатися з кількістю ударів годинника. В даному випадку спеціалістом й відбудеться регулювання вантажу і годинникового механізму. Якщо поломка більш серйозна, то для виявлення несправності і її усунення може знадобитися розбирання пристрою. Це може зайняти трохи більше часу, тому що при розбиранні крім ремонту проводиться ретельна чистка механізму. Подібна профілактика позитивно позначається на збереженні годин і їх працездатності.

Будь-які неполадки у годинника з зозулею не проблема для фахівців, що працюють в майстерні нашого Будинку побуту.

Акуратний ремонт годинників з боєм

Досвідчені майстри нашої майстерні уважним чином оглянуть годинниковий механізм, точно визначать характер поломки і визначать вартість майбутніх робіт.

В будинку побуту представлений широкий спектр робіт з ремонту годинників. Тут можна відремонтувати годинник з боєм, відновити працездатність, як сучасних механізмів, так і старовинних виробів. Крім цього проводяться профілактичні роботи, які включають в себе змазку, чистку, технічний огляд, регулювання елементів механізму годинника.

Характерна особливість годинника з боєм – це унікальність деталей механізму. Може статися так, що якісь з них неможливо замінити через відсутність запасних частин. В цьому випадку деталі доводиться виготовляти індивідуально, власними силами і засобами.

Підлогові механічні годинники з боєм вимагають особливого підходу до процесу ремонту. Підлоговий варіант механічних годинників із-за специфіки експлуатації регулярно піддаються дії вологи. Особливо це яскраво проявляється в заміських будинках. Сталеві деталі піддаються впливу корозії. Після чого вони не підлягають ремонту і вимагають обов’язкової заміни.

Якщо у вашому будинку годинник з зозулею, старі настінні або підлогові годинники з боєм несподівано вийшли з ладу, звертайтеся до нас.

Ми не тільки їх відремонтуємо, але і проконсультуємо вас по правильному догляду за безцінним сімейним раритетом.

Leave a Reply

*

captcha *