Підсилювач для навушників MS audio laboratory FHA 1.7

Нещодавно компанія MS audio laboratory представила нову модель підсилювача. Модель отримала позначення FHA 1.7. В ідею побудови нової моделі підсилювача був покладений принцип поділу процесу посилення на два етапи: попередній і кінцевий. Розробники також вирішили застосувати електронний регулятор гучності, але залишити для управління улюблену ручку-крутилку.

orig

Російська компанія MS audio laboratory продовжує лінійку підсилювачів FHA новою моделлю. Багато хто вже добре знайомі з підсилювачами цієї компанії.

У новому підсилювачі MS audio laboratory FHA 1.7 застосована схема електронної східчастого регулювання гучності з кроком регулювання 0,5 дБ, що забезпечило ідеальну роботу регулятора і позбавило від можливого дисбаланс каналів по посиленню при прослуховуванні на малих рівнях гучності.

Електронний регулятор FHA 1.7 не тільки регулятор гучності, а ще й попередній підсилювач. За електронним регулятором гучності слід кінцевий потужний підсилювач, виконує посилення по струму. Зазвичай у підсилювачах для навушників регулятор гучності являє собою пасивну потенциометрическую схему, а як відомо, посиленням такий регулятор не має. Такий підхід призводить до того, що підсилювач має «витягнути» посилення як по струму так і по напрузі, що, в кінцевому підсумку, забезпечить посилення по потужності.Поєднати в одному блоці схеми і те, і інше виходить, але оптимізувати конструкцію можливо тільки якщо функції підсилення по струму і напрузі розподілити, як це і зроблено в FHA 1.7.

Звучить FHA 1.7 детально, нейтрально, дуже чисто. Ще однією перевагою даного підсилювача є передача звукової сцени. З FHA 1.7 сцена ширше (за рахунок кращого розподілу каналів) і створюється ефект присутності. При цьому загальне звучання у FHA 1.7 виходить дуже комфортним. З ним із задоволенням можна слухати записи навіть невисокої якості.

Проміжні каскади підсилювача MS audio laboratory FHA 1.7 працюють в режимі класу А, що забезпечує чудову лінійність в широкому діапазоні. За рахунок високих підсилювальних здібностей підсилювач здатний «розгойдати» низько — та високоомні навушники.

Для підключення до джерела на підсилювачі встановлені високоякісні вхідні роз’єми RCA, покриті золотом, для кращого контакту з роз’ємом на кабелі.

В підсилювачі реалізовані два виходи для підключення навушників під стандартний «джек» 6,3 мм Виходи мають різний вихідний опір, що дозволяє слухачеві підібрати оптимальне демпфування навушників і дозволяє відкоригувати звучання простим перемиканням в інший роз’єм.

До підсилювача MS audio laboratory FHA 1.7 можна підключити одночасно кілька стереофонічних навушників для спільного прослуховування.

Для захисту навушників під час включення і відключення від мережі і на випадок позаштатних ситуацій в підсилювачі передбачено схему захисту, що виключає пошкодження навушників.

В підсилювачі реалізована топологія з безпосереднім зв’язком між каскадами і джерелом сигналу, що дозволило позбутися від розділових конденсаторів, які часто вносять характерний «забарвлення» і погіршують точність відтворення баса.

Підсилювач MS audio laboratory FHA 1.7 характеризується вкрай точної, детальної подачею. Ця модель ідеально підходить для отримання звуку високого дозволу з навушниками самого високого класу.

Leave a Reply

*

captcha *