Огляд проточних водонагрівачів

Планове відключення гарячої води – це проблема, з якою щорічно стикаються жителі нашої неосяжної країни. В період відключення на світ з’являються величезні відра, тази, емальовані каструлі, кип’ятильники і т. д. Нагріти багато води цим бабусиним способом не вийде. Чи Не простіше придбати компактний і функціональний проточник, який раз вирішить всі проблеми.

1279394

Щоб користуватися водонагрівачем круглий рік необхідно зробити правильний вибір. А це не завжди легко. Для досягнення максимальної продуктивності знадобиться прилад потужністю від 220 до 360 Ст. Необхідно, щоб прилад не вимагав додаткового технічного обслуговування, яке часто вимагає великих витрат.

Вибираючи проточний водонагрівач необхідно брати до уваги відразу кілька факторів. До них можна віднести: особливості проведення, тип житла, максимально-допустима потужність. Наприклад, в будинках старого фонду не рекомендується встановлювати прилади, потужність яких перевищує 3,5 кВт. У нових будинках, де є електроплити і коштують 40 — або 32-амперні лічильники можна встановлювати водограю потужністю до 6 кВт.

Перед покупкою приладу необхідно пам’ятати, що працювати він може тільки від заземленої розетки. Варто враховувати, що розетки майже у всіх російських квартирах не мають заземлення в принципі. Впевненими на 100% надійності електроприладів можуть бути жителі новобудов. Сучасні стандарти передбачають встановлювати тільки такі розетки.

Водонагрівачі Stiebel Eltron серії DHC

Це прилади від всесвітньо відомого німецького виробника, які відносяться до моделей преміум-класу. Потужність приладів варіюється в залежності від моделі від 3 до 8 кВт, подається напруга становить 220 В.

Моделі DHC – це проточні напірні водограю з гідравлічним управлінням. Прилади встановлюються безпосередньо в стояк, в змозі забезпечити гарячою водою кілька точок водозабору. Водонагрівачі Stiebel Eltron не вимагають ручного управління. Все що необхідно, це відкрити вентиль з гарячою водою на змішувачі і повертаючи його встановити потрібну температуру.

При проходженні потоку води через прилад утворюється перепад тиску на вході і виході. Вбудоване реле фіксує цю різницю і замикає силову контактну групу. Після того, як припиняється водозабір, реле відразу ж вимикає водонагрівач.

Встановлювати прилад поруч з місцем експлуатації, в комплект поставки входять всі необхідні для монтажу елементи. Водонагрівач має клас захисту IP 24, яка забезпечує надійний захист від бризок, крім того, є подвійний захист від перегріву.

Індикатори живлення і перегріву розташовані на лицьовій частині приладу, що дозволяє відстежувати поточний стан водонагрівача і своєчасно усувати неполадки.

Водонагрівачі AEG серії MP

Це прилади, які дозволяють митися з комфортом. Водонагрівачі в змозі забезпечити досить сильний струмінь гарячої води. Однак моделі цієї серії вимагають прокладки окремого силового кабелю. Потужність водогреев варіюється від 6 до 8 кВт.

Прилади AEG MP – це напірні водонагрівачі закритого типу, які створені спеціально для забезпечення достатньою кількістю гарячої води 1-2 водозабірні точки. Водонагрівачі мають електронне управління, два трубчастих нагрівальних елемента розташовані в герметичній мідної колбі.

Надійність і безпеку приладу досягається за рахунок системи автоматичного включення і виключення, яке спрацьовує при подачі або відключенні води. Охолодження блоку управління здійснюється за допомогою води. При зміні напору води спрацьовує авторегулювання потужності.

Брискозахищеність IP24 дозволяє встановлювати водонагрівач в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Номінальний робочий тиск приладів не перевищує 10 бар. Внутрішня поверхня колби, в якій відбувається нагрів води має спеціальне покриття, яке запобігає появі накипу. Це збільшує термін служби приладів.

Водонагрівачі Thermex серії Stream

Недорогі і компактні прилади проточного типу гарантують мінімальні тепловтрати і значну економію електричної енергії. Водонагрівач має невеликі габаритні розміри, завдяки чому його не виникає проблем з монтажем. Прилад можна встановити навіть у важкодоступному місці.

Моделі цієї серії ідеально підійдуть для тих, кому потрібен постійний, але не надто потужний потік води. Наприклад, для душової кабіни або для раковини. Середня продуктивність приладу складає 3-4 літри в хвилину.

Проточний водонагрівач обладнаний клапаном, який блокує воду при недостатньому тиску і має функцію захисту від перегріву, яка припиняє нагрів при порушенні нормального потоку води. Водогрей легко підключити до водопроводу за допомогою стандартних шлангів. Прилади від компанії Thermex – це завжди неперевершена якість, надійність і інновації за прийнятною ціною.

Водонагрівачі ЕВАН серії ЭПВН

Водонагрівачі цього бренду починають нагрівати воду відразу ж у момент відкриття крана. Вода не вимагає попередньої підготовки, її можна отримувати в необмежених кількостях в потрібний момент. Принцип дії приладів організований на проходженні води через ємність, де розташовується потужний нагрівальний елемент.

Водонагрівачі ЭПВН ідеально підійдуть для гарячого водопостачання побутових, житлових, виробничих і сільськогосподарських приміщень в якості резервного або основного джерела води. Моделі цієї серії мають настінне виконання, їх легко монтувати, вони не вимагають додаткового технічного обслуговування і спеціального монтажу.

Три рівня безпеки гарантують високу пожежобезпечність. Внутрішнє покриття бака опрацьовано екологічно чистим складом, який не виділяє шкідливих для здоров’я людини речовин. В якості нагрівального елемента використані надійні Тени з нержавіючої сталі.

Водонагрівачі Протон серії ПЭВН

Це моделі від російського виробника, що набирають все більшу популярність на вітчизняному ринку водогрійного обладнання. Водонагрівачі цієї серії мають напір води від 2,7 до 5 л/хв при температурі +40С. По своїм технічним характеристикам прилади ні чим не поступаються західним. Водограю мають вбудовану функцію захисту від перегріву, вимикаються без води.

Комплектуючі для вітчизняного проточника, тим не менш, зарубіжного виробництва. Для виробництва виробу був застосований метод контактної зварювання і кисневої пайки. У комплектацію Протона входять шланг і душові насадки, вкладиш-розсікач, набір гумових прокладок, а так само ущільнювальне кільце.

Незважаючи на те, що Протон працює при напрузі 220 В, краще не ризикувати і не перевантажувати проводку в старій квартирі. Для приладів такої потужності рекомендується прокласти окремий кабель від щитка.

Leave a Reply

*

captcha *