Огляд на Novation Launchpad Mini (MK2)

Launchpad Mini (MK2) — самий компактний і доступний Launchpad.

9954781_800

В комплекті разом з контролером поставляється коротке керівництво і кабель microUSB, з софта доступно ліцензійна копія Ableton Live Lite, потужний синтезатор Novation Bass Station і набір семплів від Loopmasters.

Launchpad Mini (MK2) — зменшений Launchpad.

Виготовлений з матового пластика (колір близько до чорного), дно повністю прогумоване щоб уникнути ковзання, роз’єм для замка і гніздо microUSB.

Контролер заточений » не тільки під Ableton Live Lite так само реалізована тісна інтеграція з FL Studio і взагалі контролер працює з будь-яким софтом як звичайне міді пристрій. Під час підключення кабелю одночасно затисніть кнопку 5 — 6 — 7- 8 і потрапите в меню завантаження приладу з деякими просунутими функціями.

Існує два режими харчування: при повному пади максимально яскраві - при низькому споживанні підсвічування тьмяніє Другий режим передбачений для використання з пасивними хабами та айпадом, для якого в Web Store є спеціальна програма з багатим функціоналом.

Launchpad Mini відображає сесію в Ableton Live по 64 міні-падам, які дозволяють запускати кліпи, грати барабанні партії, контролювати мікшер і ефекти. Launchpad Mini (MK2)- ідеальне застосування саме на виступі під час Live Set.

Характеристики:

Виробник: Novation

Ширина:185 мм

Глибина:185 мм

Висота:16 мм

Гарантія:1 рік

Країна виробництва: Китай

Компактна версія Launchpad Novation Launchpad Mini (MK2) - 3375 грн.

Купити «Launchpad Mini (MK2)» в нашому інтернет магазині музичних інструментів дуже просто.Достатньо зателефонувати (095) 312-24-03 або (093) 091-96-15 або натиснути «Купити зараз». Наявність знижок та акцій на «Launchpad Launchpad Mini (MK2)» дізнавайтеся у менеджерів. Доставка діє по Києву і всій Україні.

Leave a Reply

*

captcha *