Огляд дитячого синтезатор Medeli MC-37A

Дитячий синтезатор Medeli MC-37A – один зсамих популярних синтезаторів для дітей до 10 років, в цьому огляді ми хочемо розглянути його характеристики і можливості, що б допомогти Вам у виборі дитячого синтезатора до 1000 грн.

maxresdefault

Клавіатура:

Клавіатура в Medeli MC-37A пружинного типу, 49 клавіш. Клавіші маленького розміру, як раз під дитячі пальчики, досить м’які, тому навіть самим маленьким буде легко грати на синтезаторі. Клавіатура нединамічна, з якою силою ви б не натискали на клавіші – рівень гучності буде рівномірним у всьому діапазоні і буде регулюватися тільки ручкою гучності. Цей параметр у дорослих синтезаторах можна віднести до недоліків, так як не можна вкласти експресію до твору, але в дитячому синтезаторі навпаки – це плюс, маленьким дітям важко утримувати силу натискання постійнорівномірно,Medeli MC-37Aцього не потрібно буде робити і завчена мелодія твір або будуть звучати цілісно, як у професіонала.

Поліфонія:

Як в дорогих синтезаторах Medeli MC-37A має високий рівень поліфонії – 32 ноти. Це значення показує, скільки нот можна витягти з інструменту одночасно, при цьому звук залишиться розбірливим.

Тембри та ритми:

Серед подібних аналогів Medeli MC-37A приємно виділяється наявністю більшого набору тембрів і ритмічних малюнків. Тут ви знайдете різні тембри фортепіано, органів, струнних інструментів, гітари, духових інструментів і багато чого іншого, так як тут 132 тембру. Серед ритмів тут є баладні, рокові, джазові, танцювальні та інші – всього 100 ритмів. Якщо ввімкнути функцію автоаккомпанимента, то ритми перетворюються в повноцінні композиції, які можна складати на ходу!

Інші функції та особливості:

У Medeli MC-37A ви знайдете масу додаткових функцій: модуляція, сустейн, метроном для занять, вбудовані уроки, функції запису. Тут є USB-порт, за допомогою якого синтезатор можна підключати докомп’ютера і використовувати в якості Midi-клавіатури.

Вихід на навушники дозволяє грати на синтезаторі в будь-який час доби, а також з допомогою виходу на навушники синтезатор можна підключити до зовнішнім колонкам або музичного центру. Мікрофонний вхід дозволяє підключити зовнішній мікрофон і займатися співом.

Синтезатор Medeli MC-37A може працювати, як від блоку живлення, так і від 6 батарейок С-типу, що дозволяє взяти його з собою навіть на природу, де немає поруч розетки.

Комплектація:

В комплект з синтезатор Medeli MC-37A поставляється інструкція англійською мовою, а от блок живлення купується окремо. Також при необхідності можна придбати мікрофон для співу, інструментальний шнур для підключення синтезатора до зовнішніх колонок, навушники та USB шнур для підключення синтезатора до комп’ютера.

Підсумки:

Підводячи підсумки, хочеться звернути вашу увагу на те, що Medeli MC-37A хоч і відноситься до класу дитячих синтезаторів, але має багато функцій, як на дорослих синтезаторах, що відрізняє його від більш дешевих аналогів. Якість звучання і великий набір функцій не залишать байдужими ні дітей, ні їх батьків. Зручна клавіатура для дитячих пальчиків допоможе успішно познайомитися з виконанням музики, принципами гри на клавішних інструментах, а також з їх сучасними можливостями, що б надалі почати займатися на фортепіано, або на дорослому синтезаторі.

Leave a Reply

*

captcha *