Огляд цифрового фортепіано Korg SP-170

Японська компанія Korg вже півстоліття є лідером ввиробництві передових інноваційних електронних музичних інструментів і супутнього обладнання. Одним з найважливіших напрямків в компанії Korg є виробництво клавішних інструментів, зокрема — цифрових фортепіано.

d5baf9c7e99eb1260fdd945f434497dc

Про одну яскраву модель в напрямку клавішних інструментів і піде мова в цьому огляді. Цифрове фортепіано Korg SP-170 з’явилося на ринку в середині 2010 року, і дуже стрімко завоювало увагу музичного світу.

Так в чому ж його унікальність? Ми б хотіли виділити 3 найяскравіші характеристики цього інструменту: елегантний дизайн, чудовий звук і доступна ціна.

Про дизайн і функціонал:

Особливістю Korg SP-170 є стильний лаконічний дизайн корпусу. Модель випускається в трьох кольорах: чорному, білому і червоному. Замість традиційної панелі управління з LCD дисплеєм виробники використовували власну клавіатуру фортепіано. Ніяких зайвих кнопок! Функції перемикаються натисканням певних клавіш. Це дійсно просте витончене рішення.

Про клавіатурі:

При недорогій вартості клавіатура дуже наближена за відчуття гри на акустичному фортепіано. Клавіші мають більш важкийнатискання в нижній частині клавіатури і більш легке — у верхній, плюс три рівня чутливості Key Touch Control дозволяють адаптувати відгук інструменту до індивідуальній манері музиканта. В сумі це дає відчуття клавіатуриакустичного інструменту.

Ми свідомо акцентуємо увагу саме на цьому. Дозволитикупити собі акустичний інструмент можуть далеко не всі, так і в даний час, маючи альтернативу у вигляді цифрового фортепіано, багато виберуть друге через низки переваг (ціна, габарити, рівень гучності і інше). Але цифрові фортепіано стоять також не дешево. Купуючи інструмент для навчання дітей або для розвитку власних навичок, не завжди хочеться витрачати багато грошей, а синтезатори – це не альтернатива, так як на клавіатурі синтезаторів навчатися фортепіанної гри неможливо. Дана модель – це універсальнийкомпроміс між більш дорогими і навороченими цифровими піаніно і синтезаторами високого класу.

Про звуці:

Тепер про найголовніше – про звуці! Інструмент має десять основних тембрів. Тут ви знайдете 2 варіації фортепіанного звучання, 2 варіації рояльного, 2 клавесина, вібрафон, орган та чудові струнні.

Незважаючи на те, що корпус виконаний з пластика, а не з дерева звучить рояль досить дзвінко і має хороший сустейн. Для обробки тембрів можуть бути задіяні окремі ефекти реверберації і хоруса. Нагідному рівні в даній моделі звучать інші тембри – електропіаніно, скрипки, клавесин, орган і навіть ударні.

Додаткові характеристики:

Модель має два виходи на навушники, що дозволяє відразудвом людям насолоджуватися звучанням інструмента, при цьому, не заважаючи нікому з своїх домашніх. Плюс виходи на навушники ви можете використовувати для підключеннядо комп’ютера для запису, або зовнішнього підсилювача з колонками.

Також на задній панелі є MIDI вихід, з цього ви можете використовувати інструмент, як MIDI-клавіатуру, а також вихід для демпферної педалі.

Підсумок:

Підводячи підсумок, хочеться сказати одне: якщо ви шукаєте цифрове фортепіано дуже близьке по звучанню і відчуттям до акустичного фортепіано, але стоїть недорого – Korg SP-170 ідеально підходить вашим запитам.

Leave a Reply

*

captcha *