М’ясорубки Panasonic: кухонна техніка з «самурайською» ножами

Електрична м’ясорубка - дуже специфічний різновид кухонної техніки. Це прилади з досить-таки вузькою спеціалізацією, яким важко вдається утримуватися в своїй ніші під натиском багатофункціональних кухонних комбайнів. І щоб витримати таку серйозну конкурентну боротьбу, доводиться доводити свою необхідність якісної і безвідмовної службою, а також тривалим терміном експлуатації. Всіма цими параметрами повністю відповідають електром’ясорубки, випущені японською компанією Panasonic.

1_25833

В асортименті цієї відомої фірми не так вже багато моделей: розробники зробили ставку не на різноманітність, а на практичність і високу функціональність. Можливо, комусь із прогресивних господинь здасться, що електром’ясорубки Panasonic мають дещо застарілий і не особливо привабливий дизайн. І дійсно, деякі моделі випускаються вже не перший рік, не відаючи про рестайлінг, — в даному випадку японці слідують принципу «краще — ворог хорошого».Навіщо обтяжувати себе «улучшайзингом» і якось модифікувати механічні та електричні компоненти, якщо ті й інші прекрасно зарекомендували себе? А потенційні покупці і так знають, що платять гроші не за красу, а за надійність.

При всьому небагатому різноманітності модельного ряду м’ясорубки від японського виробника відрізняються передусім продуктивністю — цей параметр визначає, скільки кілограмів фаршу здатне видати цей пристрій за хвилину. Для маленької сім’ї цілком підійде модель з мінімальною продуктивністю і, відповідно, не самим потужним електромотором — наприклад, Panasonic MK-MG1000 вартістю від 2400 руб.

Електром’ясорубка з мінімальною продуктивністю Panasonic MK-MG1000

Загальна вага м’ясорубки Panasonic MK-MG1000 з усіма аксесуарами 3 кг. Вона оснащена двигуном з номінальною потужністю 0,2 кВт, що забезпечує продуктивність 0,8 кг/хв. Господиням, які часто мають справу з твердими продуктами на кшталт замороженого м’яса, слід звернути увагу на такий параметр, як максимальна потужність при блокуванні — у цієї моделі вона становить 1 кВт, але в такому режимі двигун не може працювати довго.

На вартість цієї електром’ясорубки вплинули не тільки скромні характеристики двигуна, але і матеріал виготовлення — її корпус повністю виконаний з пластика. Оскільки в процесі роботи подібне пристрій інтенсивно вібрує, його, як і більш дорогі моделі, забезпечили нековзними і частково приглушують вібрації гумовими ніжками. На білому гладкому корпусі розміщена одна-єдина двопозиційна кнопка управління.До передньої частини корпусу кріпиться основний металевий механізм з валом, двома перфорованими дисками з отворами різної величини і ножем, мають гострі самозатачивающиеся крайки. А ось лоток і штовхач для подачі м’яса в механізм зроблені з пластику.

Мясорубка Panasonic MK-MG1300 зовні дуже схожа на попередню модель, але має деякі відмінності у комплектації та технічних характеристик. Це пристрій можна знайти у продажу за ціною від 3100 руб.

Недорога м’ясорубка з металевим лотком Panasonic MK-MG1300

У обох моделей дизайн корпусу абсолютно ідентичний, але увагу досвідчених господинь відразу приверне наявність металевого лотка. Ось це рішення дійсно дуже практично: хоча легкий пластиковий лоток простіше закріпити, але тривалістю терміну служби і міцністю він, безумовно, поступається аналогу з нержавійки. Наявність такої деталі вплинуло на загальний вага м’ясорубки — у моделі MK-MG1300 він становить 3,4 кг. Також це пристрій володіє більш потужним мотором. В номінальному режимі потужність електродвигуна становить 0,22 кВт, а при блокуванні — 1,3 кВт. Відповідно, продуктивність пристрою: мясорубка готує за хвилину 1,2 кг фаршу.

Дуже схожа зовні на дві попередні моделі і мясорубка Panasonic MK-G1300, її вартість стартує від 4800 крб. Функціонально ця модель відрізняється кращою продуктивністю — 1,4 кг фаршу в хвилину. Ще одна відмінність — додатковий металевий диск з перфоруванням, який буквально поцяткований маленькими отворами. За допомогою такої насадки можна приготувати особливо повітряний і ніжний фарш.

М’ясорубки з продуктивністю 1,5 кг/хв — найчисленніша категорія в асортименті Panasonic, яка, втім, також не порадує майбутніх покупців різноманітністю дизайну. Ці моделі відрізняються між собою комплектними аксесуарами та технічними характеристиками двигунів. Найменш потужна і скромно укомплектована м’ясорубка в категорії «полуторним» продуктивності — це Panasonic MK-G1500PWTQ.

Електрична мясорубка Panasonic MK-G1500PWTQ

Зовні цей пристрій вартістю близько 4900 руб. мало відрізняється від розглянутих вище моделей, за винятком однієї досить важливої деталі корпусу. Передня панель м’ясорубки, до якої кріпляться насадки, зроблена з нержавіючої сталі. У корпусі Panasonic MK-G1500PWTQ загальною вагою 3,7 кг працює електродвигун з номінальною потужністю 0,24 кВт, при обробці твердих частинок м’яса мотор здатний короткочасно видавати потужність 1,5 кВт. У комплекті до пристрою крім знаменитого самозагострювального «самурайського» ножа пропонуються три перфорованих диски, алюмінієвий лоток пластиковий штовхач.

Очевидно, що м’ясорубки Panasonic не можна віднести до оптимально оснащеним і укомплектованим, але і серед них знайдуться моделі з різними насадками, які дозволяють готувати не тільки фарш для котлет, то і заготовки для менш прозаїчних кулінарних виробів. Модель Panasonic MK-MG 1501WTQ, яку можна придбати в середньому за 5000 руб., за всіма технічними параметрами і зовнішнім виглядом відповідає попередньої, за винятком двох цікавих насадок, що входять в комплект поставки. Перша з них служить для шинкування, з її допомогою господиня без проблем наріже фрукти або овочі для десерту, салату чи супу. З допомогою такого аксесуара ідеально виходять напівфабрикати для домашніх картопляних чіпсів. Ще одне доповнення до м’ясорубці Panasonic MK-MG 1501WTQ — скляна насадка, що дозволяє формувати печиво. Досить пропустити кулінарну суміш через таку насадку, і можна сформувати солодкі шоколадно-горіхові ковбаски або печиво незвичайного виду — це буде відмінна альтернатива нудним традиційним коржикам.

Взявши за зразок одну вдалу модель м’ясорубки, японські технологи створили на її основі кілька схожих агрегатів. Ще один пристрій з цієї серії, також характеризується продуктивністю 1,5 кг/хв, яку забезпечує електромотор з номінальною потужністю 0,24 кВт і потужністю при блокуванні вала 1,5 кВт, — це Panasonic MK-MG1500. Весь комплект основного обладнання та аксесуарів коштує від 5000 руб. і важить 3,8 кг Дизайн корпусу цієї моделі повторює зазначені вище форми, комплект насадок порадує тих, хто віддає перевагу готувати м’ясні напівфабрикати самостійно, в домашніх умовах. Насадка-трубка для приготування ковбас направить перемелений фарш прямо у підготовлену оболонку — і апетитні сардельки майже готові, залишилося тільки відварити або посмажити.Ще цікавіше робити заготовки для кебе з допомогою другої комплектної насадки: вона формує з фаршу трубочки, які можна потім наповнювати всілякими начинками — що фантазія підкаже.Panasonic MK-MG1500 впорається з м’ясом будь-якої якості, а якщо якісь частинки начебто жилок намотаются на деталі механізму, варто тільки включити функцію реверсу — і вал почне обертатися у зворотному напрямку, і очистить себе сам.

У низці пристроїв, схожих один на одного як близнюки, кілька виділяється Panasonic MK-ZG1500BTQЦя м’ясорубка з корпусом нетрадиційного чорного кольору і металевої передньою вставкою, можна знайти в продажу за 5200 руб.

Електром’ясорубка Panasonic MK-ZG1500BTQ

Характеристики її мотора такі ж, як у всіх моделей з продуктивністю 1,5 кг/хв, наявна і функція реверсу. Розробники укомплектували дану модель крім стандартних перфорованих дисків насадкою для приготування домашніх ковбасок та насадкою-теркою. Аксесуар у вигляді терки може виконувати основну функцію кухонного комбайна — подрібнювати сир, овочі і фрукти.

І чергове повернення до основної «білої» теми і ретродизайну в модельному ряді японських м’ясорубок - Panasonic MK-G1800PWTQ вартістю від 7600 руб. Незграбний корпус вагою 5,9 кг із пластику й металу має кілька виступаючі вперед передні ніжки, тому підставляти під вихідний отвір доведеться посуд, що розширюється догори, але це, мабуть, не завдасть незручностей. Три клавіші управління зосереджені у верхній частині м’ясорубки.

Найпотужніша мясорубка Panasonic MK-G1800PWTQ

Ця модель оснащена мотором потужністю 0,33 кВт, який противоблокировочном режимі характеризується потужністю 1,8 кВт. Хоча двигун досить потужний, розробники передбачили функцію реверсу, щоб впоратися з ускладнюють обертання вала жилками. За хвилину м’ясорубка приготує 1,6 кг фаршу, вона комплектується алюмінієвим лотком і трьома перфорованими дисками з отворами різної величини.

Leave a Reply

*

captcha *