Можливі несправності відпарювачів для одягу

Відпарювач для одягу – досить новий для нашого ринку побутовий прилад. Ті, хто його придбав, по достоїнству оцінили переваги універсального праски й засобу «в одному флаконі». Однак будь-яка побутова техніка – найчастіше з волі її власників – схильна ламатися, вимагає догляду і ремонту. З незнайомим приладом часом ми не знаємо, як вести себе правильно в подібних випадках. Спробуємо розібратися з характерними несправностями відпарювачів і зрозуміти, що можна зробити в цих випадках в домашніх умовах.

vitek_vt_1285_big

Основне паливо» відпарювача для одягу – це звичайна вода.

Невеликі пізнання в хімії достатньо, щоб зрозуміти, що ідеально було б використовувати в цьому приладі дистильовану воду очищену від всіх домішок. Це не так дорого, насправді, просто нам звичніше і простіше, зрозуміло, налити в резервуар відпарювача води з-під крана. В цьому немає нічого особливо поганого, тим більше, що більшість моделей мають корозійно стійке покриття та допускає роботу з будь водою. Просто з часом на нагрівачі й усередині парового резервуара утворюється накип.А накип – це, по-перше, менш ефективна робота нагрівача (вона дуже погано пропускає тепло); по-друге – це засмічення парових каналів та зменшення надходження пари на праску.

Тому через якийсь час після початку роботи ваш відпарювач для одягу починає недогревать воду і дає слабкий пар в малих кількостях.

Вихід – чистка, це цілком доступна будинку процедура. Всі прилади розбираються вкрай легко і мають прямий доступ до нагрівника. Просто видаліть накип (у ряді випадків можна промити резервуар розведеним оцтом під нагріванням). Іноді можуть засмітитися і отвори самого прасування. Це відбувається вкрай рідко, але якщо все ж сталося, також промийте їх оцтом.

При необережному користуванні може «продірявився» паропроводящий шланг.

При виникненні на з’єднаннях або на гофре свищів, пропускають пар, шланг необхідно замінити, звернувшись у фірму, де ви купували відпарювач для одягу. Спроби замотати свищі ізолентою або відремонтувати іншим способом «домашнього майстра» ні до чого не приведуть, адже ви маєте справу з гарячою парою.

Всі інші несправності відпарювача для одягу в домашніх умовах не можна усунути. Якщо не працює нагрівач або не надходить пар при чистих соплах – звертайтеся до фахівців по ремонту побутової техніки!

Leave a Reply

*

captcha *