Модернізація компютера

Сфера комп’ютерних технологій стрімко розвивається. І те , що вчора було ще актуальним , сьогодні можна сміливо назвати старим . Але зовсім не обов’язково купувати новий ПК , оскільки можна провести апгрейд того , що у вас є.
Техніка розвивається сьогодні дуже швидко. З кожним днем створюються все нові ігри та програми , які вимагають всебільше ресурсів і можливостей. А набутий вами комп’ютер вже через два роки стає абсолютно не актуальним . Оскільки навіть все програмне забезпечення пройшло великий шлях модернізації і вимагає від нього більшого. У той час як можливості вашого ПК весь цей час залишалися на одному рівні.
Але перед тим як провести модернізацію , вам слід добре подумати і визначити , який з компонентів вимагає заміни. Якщо припустимо, вам не вистачає потужності , то доведеться замінювати процесор. Але не завжди новий процесор може підійти для вашої материнської плати, тому , швидше за все , доведеться міняти і її. Відповідно до неї потрібно вибратьБП . По можливості також радимо замінити відеокарту і оперативну пам’ять. У такому випадку ваш комп’ютер буде оновлено максимально .
Вибравши материнську плату і процесор , підберіть для них блок живлення. Його потужність слід підбирати залежно від сфери використання комп’ютера.