Ремонт мікрохвильових печей

мироволновая печь

Мережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює ремонт та обслуговування мікрохвильових печей. Виконуємо ремонт мікрохвильових печей  будь-якого ступеня складності.

Висококваліфіковані фахівці проведуть початкову діагностику, необхідні ремонтні та профілактичні роботи і кінцеве тестування, що гарантує якісний ремонт техніки.

Ми ремонтуємо бренди таких виробників:

AEG ARDO Aurora Beko Bosch Candy Clatronic Daewoo Delfa Elbee Electrolux Elenberg Gorenje Hansa Hoover Horizont Hotpoint-Ariston Hyundai Kuppersbusch Laretti LG Liberton Midea Miele Moulinex Nord Panasonic Samsung Saturn Scarlett Sharp Siemens Smeg Supra Trisa Vitek Whirlpool Zanussi Zelmer та інші.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також у  нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Виконуємо такі роботи по ремонту  мікрохвильових печей:

  • Вмикається але не працює
  • Вмикається але не гріє
  • Ремонт, пов’язаний із заміною електронних модулів, плат
  • Та інші

 

Надішліть техніку в руки фахівців прямо зараз не гайте часу! Ми заощадимо ваш час і гроші!

-Виконаємо ремонт в максимально стислі терміни.

- Діагностика безкоштовна в разі ремонту (у разі відмови від ремонту сплачується 95гр..)

-Гарантійний термін на всі послуги становить 1 місяць.

-Гарантія на комплектуючі, використовувані при ремонті техніки, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників, але, як правило, не менше 1 року.

Важливо: приймаємо мікрохвильові печі в ремонт виключно в центральному офісі. Так само наш сервіс не займається продажем комплектуючих в тому числі скляних тарілок і т.п.

Звертаємо вашу увагу, ви можете замовити доставку всього за 10гр.,

Leave a Reply

*

captcha *