Marantz — за свободу iPod!

Зазвичай, якщо ви програєте ваш iPod на HI-FI системі, він надійно з’єднується з системою за допомогою кабелю або док-станції.

IS301_iPod_dock_1_XtraLarge

Однак все йде інакше з Marantz IS301, який використовує Bluetooth технологію A2DP. Таким чином, передача музичного потоку від вашого iPod до HI-FI системі здійснюється без проводів.

Комплект IS301 від Marantz включає знімний Bluetooth модуль, який підключається до iPod і відправляє аудіо інформацію на док-станцію. Потім док-станція підключається до HI-FI системі через що поставляється в комплекті RX ресивер. Також система працює з деякими A2DP-оснащеними мобільними пристроями.

При необхідності iPod можна підключити до док-станції і стандартним способом, скажімо, для підзарядки або підключення до iTunes через USB.

Про те, коли новинка з’явиться в Україні, інформації поки немає. Однак особливо нетерплячі зможуть замовити її вже з лютого цього року в Сполученому Королівстві.RX ресивер оснащений аналоговими аудіо та відео входами, а також портом віддаленого доступу. Також є виходи на навушники, component video, S-Video і CVBS.

Leave a Reply

*

captcha *