Літерні символи в найменуваннях електрокамінів

Електричний камін — це не тільки прикраса вашого будинку, але і опалювальний прилад. Тому купуючи камін, ми враховуємо як він буде виглядати на тлі загального інтер’єру кімнати, а також ступінь обігріву приміщення. Виробники, конструюючи камін, намагаються наділити його властивостями, щоб максимально наблизити до натурального дров’яного каміна. Полум’я вогнища, підсвічування, звукові ефекти створюють ілюзію полум’я палаючих дров. Але крім цього велике значення має ступінь обігріву, а саме потужність.Як правило, на вогнищах вказується діапазон потужності мінімуму і максимуму в опалювальному режимі, позначається в кВт.

elektrokamin_elektricheskij_kamin_kupit_v_spb_i_moskve-_sravnenie_i_ceni_3

У каталогах магазинів представлений широкий асортимент електрокамінів різних розмірів, типів і характеристик. Широкі, класичні, вбудовувані і вільно стоять вогнища, з ефектом живого полум’я і без, розібратися який підходить важко. Але існує деяка хитрість, яка допоможе у виборі. Кожен електрокамін супроводжується символьними позначеннями, які зазначаються у найменуваннях. Ці позначення визначають функції каміна. В першу чергу вказується найменування компанії виробників — Dimplex, InterFlame, Real Flame, Alex Bauman, Royal Flame і т. д.

Потім вказують найменування серії або моделі каміна: Panoramic, OptiFlame, Firespace або будь-яке інше.

Слідом йдуть цифри, які говорять про розмір вогнища в дюймах.

Буквені символи, що зустрічаються в наваниях:

  1. W — говорить, про те, що форма вогнища стала більш витягнутої, але при цьому ширина залишилася колишньою. (Panoramic 28 і Panoramic 28W).

  2. LED означає, що вогнище оснащений світлодіодами, які підсвічують дрова і полум’я. LED світлодіоди мають більш довгий термін служби і економічні у використанні. Крім цього, таке позначення говорить про наявність вбудованого дисплея LED, для управління роботою вогнища.

  3. FX — позначення звукового ефекту потріскування дров.

  4. BF — блакитний відтінок полум’я.

  5. L — говорить про великих розмірах вогнища.

  6. IR — позначення інфрачервоного випромінювання.

Leave a Reply

*

captcha *