Лікування гаймориту в домашніх умовах за допомогою приладу Біоптрон

При лікуванні гаймориту в домашніх умовах, крім використання різних народних рецептів, прискорити одужання допоможе лампа БІОПТРОН.

bioptron

Що ж таке гайморит і які причини його виникнення?

Звернемося до Вікіпедії:

Гайморит — запалення верхньощелепної (гайморової) придаткових пазух носа, виникає як ускладнення при гострому нежиті, грипі, кору, скарлатині й інших інфекційних захворюваннях.

Основною причиною виникнення гаймориту є інфекція— бактерії або віруси проникають в гайморову пазуху через порожнину носа, через кров, а найчастіше через патологічних процесів в періапікальних областях верхніх зубів і викликають запальний процес. При запаленні слизової носа відбувається закупорка порожнини, що стає причиною виникнення виділень схожих на кривавий «родзинки».

Як можна вилікувати гайморит в домашніх умовах.

Гайморит є серйозним запальним захворюванням, і якщо вчасно не звернутися до лікаря і не почати лікування, він може призвести до множиною ускладнень. 

Прискорити одужання і полегшити свій стан можна використовуючи фізіотерапевтичний прилад для світлотерапії БІОПТРОНЗ-за відсутності побічних дій та можливості передозування, БІОПТРОН можна застосовувати вдома, не маючи спеціальної медичної освіти.

Методика лікування, яка описана нижче, розроблена Ісаєвої М. І., лікарем вищої категорії, р. Ульяновськ.

Курс лікування від 10 до 20 сеансів. Вплив одноразово на кожну точку 4-8 хвилин. Оптимальна відстань між приладом і поверхнею шкіри залежить від модифікації приладу і складає 10-15 см.
При лікуванні гострих захворювань, найбільша ефективність досягається при лікуванні 2-3 рази в день по 6-8 хвилин на кожну точку, але не раніше ніж через три години.

Природно, що перш, ніж приступити до оздоровчих сеансів, необхідно правильно діагностувати захворювання, а також проконсультуватися з лікарем, щоб уточнити, чи рекомендується даний вид терапії в кожному конкретному випадку.

Методика лікування простудних захворювань, фарингіту, ларингіту, риніту, гаймориту, фронтиту.

Світимо не тільки на лобову і гайморові пазухи, але і на точки імунної системи.

Чим же унікальний світ БІОПТРОН? І що його відрізняє від звичайного сонячного світла?

БІОПТРОН – медичний прилад зі спеціальним оптичним пристроєм, що випускає світло, який схожий на частину природного електромагнітного спектра сонця, але не містить УФ-радіації. 

Світло, що випускається приладом Біоптрон, за характеристиками є:

  • Поляризованим. Хвилі поширюються виключно в паралельних площинах, що дозволяє організму максимально поглинати світлові промені, забезпечуючи глибоке проникнення енергії світла на шкіру людини.
  • Поліхроматичним. Друга унікальна характеристика світла БІОПТРОН в тому, що його спектр містить не одну — єдину довжину хвилі, а широкий діапазон хвиль від 480 до 3400 нм, що становить видимий спектр світла й частина інфрачервоного. В даному спектрі немає ультрафіолету, тому немає небезпеки його шкідливого впливу.
  • Некогерентним і низькоенергетичним. Світло БІОПТРОН некогерентне, тобто кожна хвиля світла має свою довжину і амплітуду коливань, що не співпадає по фазі. Завдяки цьому енергія світла БІОПТРОН невелика, але постійна і позитивно стимулює біологічні процеси в організмі, виключаючи можливість передозування і побічних ефектів.

Світлотерапія БІОПТРОН СПРИЯЄ:
• Поліпшенню мікроциркуляції крові
• Гармонізації метаболічних процесів
• Зміцнення захисної системи організму
• Стимуляції регенеративних і репаративних процесів всього організму
• Прискорення загоєння ран
• Зняття болю або зменшення її інтенсивності.

Якщо Вас зацікавила застосування приладу БІОПТРОН в домашніх умовах:

o Ми запрошуємо Вас відвідати одну з купівельних презентацій, які проводяться щотижня в Ульяновському представництві Zepter Medical. На презентації Ви познайомитеся з усіма модифікаціями приладу БІОПТРОН, а також, з додатковим продуктом, Кольоротерапією БІОПТРОНКожен з присутніх, отримує в подарунок купон на три безкоштовних сеансу світлотерапії БІОПТРОН.

o Ви можете проконсультуватися з медичним консультантом бренду Zepter Medical про застосування приладу БІОПТРОН при конкретних захворюваннях. Консультації проходять кожен вівторок в офісі Zepter Medical.

o Якщо Ви хочете спробувати дію приладу БІОПТРОН в комфортних домашніх умовах, але поки не наважуєтеся придбати лампу додому, ми можемо запропонувати Вам взяти прилад в оренду.

o Ви прийняли рішення придбати лампу БІОПТРОН додому? Вітаємо! Це хороша інвестиція у здоров’я своєї родини! Ви можете оформити замовлення на сторінці товару, попередньо, вибравши потрібну модифікацію.

Leave a Reply

*

captcha *