Кваліфікований ремонт музичних інструментів, світлового та звукового обладнання

Основоположною завданням компанії є точна діагностика несправності і кваліфікований ремонт музичних інструментів, світлового та звукового обладнання, підбір висококваліфікованого персоналу для надання відповідних послуг.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На сьогоднішній день являється авторизованим центром по ремонту професійного музичного, світлового обладнання, компанія володіє повним набором устаткування і запасних частин. 

Персонал компанії складається з висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи в сфері ремонту та обслуговування електронної апаратури, систематично проходять навчання, постійно підвищують свій технічний рівень знань і професійні навички роботи.

В даний час нашими послугами користуються багато солідні організації та приватні особи. Наш головний принцип — це встановлення довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин, сумлінне виконання своїх зобов’язань, лояльне ставлення до побажань і зауважень наших дорогих клієнтів.

Сьогодні — це компанія, що має досвід виконання ремонтів електронної апаратури, здатна вирішувати складні технічні питання та завдання, що має чіткий план свого розвитку на майбутнє у сфері ремонту технічного обладнання. Головна мета полягає в тому, щоб Ваша техніка служила надійно і довго, допомагаючи Вам і в роботі, і в повсякденному житті .

Компанія проводить діагностику, профілактику і ремонт професійної музичної апаратури, дискотечних і студійних приладів, світлового обладнання: підсилювачів потужності звуку, мікшерних пультів, мікрофонних преампов, конденсаторних, динамічних мікрофонів, передпідсилювачів, приладів обробок, Hi-Fi апаратури, контролерів, клавішних інструментів (синтезаторів), гітарних комбіків, лазерів, бонфаеров, світлових голів, заливок, генераторів диму і туману і іншої подібної техніки.

Незважаючи на велику кількість сервісних центрів, гідний ремонт професійного аудіо обладнання і світлових приладів залишається для фахівців даної галузі суттєвою проблемою. На відміну від обслуговування навіть елітної побутової техніки, ремонт професійного аудіо обладнання вимагає не тільки кваліфікованого персоналу та широкого спектру оригінальних запчастин, але і наявності дорогого діагностичного обладнання, без якого повноцінний ремонт просто не представляється можливим.

Ми займаємо провідне місце серед столичних центрів, які здійснюють ремонт професійного музичних інструментів,світлового та звукового обладнання. 

Перевага послуг саме компанії визначається конкретними її перевагами:

1. Кваліфікований штат. В нас працюють дипломовані фахівці, що мають багаторічний досвід роботи з технікою.
2. Широкий асортимент запчастин. Компанія володіє широким спектром якісних деталей для заміни. Таким чином, ремонт вашої техніки буде не тільки професійним, але і оперативним.
3. Діагностичне обладнання. Попередня діагностика і безпосередній ремонт здійснюється тільки за допомогою професійного обладнання, що гарантує ефективність наданих компанією послуг.

Як і будь-яка інша техніка, музичні інструменти, світлове і звукове обладнання може вийти з ладу і в цьому випадку рекомендується звернутися до досвідчених фахівців, що мають відповідну кваліфікацію.

Компанія пропонує Вам професійний ремонт музичних інструментів,світлового та звукового обладнання. Вартість послуг залежить від серйозності поломки. Але якщо вас цікавить якісний ремонт за адекватною ціною, то ласкаво просимо!

Leave a Reply

*

captcha *