Коли потрібен ремонт монітора

Коли потрібен ремонт монітора

Причин поломки моніторів досить багато.
Справа може бути в банальному заводський брак. В цьому випадку монітора вкрай необхідний саме професійний ремонт. В першу чергу майстер перевіряє підсвічування. Неякісна пайка легко усувається. Виною можуть бути електролітичні конденсатори або головна плата монітора. Без кваліфікованої оцінки не обійтися. Фахівці працюють комплексно, змінюють навіть на перший погляд абсолютно справні компоненти. Пошкодження одних призводить до передчасного зносу друге і так далі. Ремонтувати монітори сучасної, дуже щільною компонування, стає ще складніше і накладнєє.

 

Картинки по запросу мониторі

На працездатність впливає недбала експлуатація. Знижується інтенсивність підсвічування, псуються кнопки.

Окремо відзначимо харчування мережі. Перепади напруги, часте відключення електрики призводить до поломки запобіжників, взаємодіють вони безпосередньо з вхідним харчуванням. Нестабільне електроживлення впливає на роботу інвертора монітора. Зіпсовані деталі змінюють.

Попадання на монітор води, соку, чаю та інших рідин теж зменшує термін служби і це кращий сценарій. У гіршому варіанті облиті елементи просто згорають. Сподіваємося, про коротке замикання Ви чули.

Правильний діагноз — ефективне лікування

Тепер розглянемо конкретні випадки.
Монітор вмикається з затримкою, картинка довго не з’являється. Явно, проблеми з блоком живлення, інвертором. Рішення залежить від діагностики. Компоненти відновлюють або замінюють на нові.

Монітор показує картинку, підсвічування через деякий час гасне. Швидше за все, зламався інвертор. Виходять з ладу силові транзистори і конденсатори. Пошкоджену деталь випоюють і замінюють новою. Дефекти підсвічування можуть бути пов’язані з неякісною пропайкой. Слід перевірити з’єднання і блок живлення в цілому.

Кнопка включення горить, але картинки на моніторі немає. Знову перевіряємо блок живлення і інвертор. Якщо екран сам змінює контрастність і колір — не в порядку підсвічування. Необхідна заміна зіпсованої лампи, попередньо перевіряють зчеплення елементів.

Смуги на моніторі з’являються через погане з’єднання внутрішніх деталей. Причина в головній платі монітора, чистять контакти або змінюють шлейфи. Іноді доводиться міняти головну плату монітора.

Монітор не включається. Проблеми з блоком живлення, інвертором або головною платою монітора, що конкретно визначається тільки після досконального діагностики. У перших випадках можливий ремонт. З головною платою складніше. Рідко, але рятує прошивка, найчастіше потрібна нова запчастину.

Ремонт моніторів в Інженерному центрі Балвер

Ремонт моніторів вимагає серйозного підходу. Найменша некомпетентність нерідко призводить до плачевного результату. У нашому центрі знають, як важливо вчасно розпізнати поломку, а головне — що з нею робити. Якість і терміни гарантуються професіоналізмом наших співробітників.

Ми дбаємо про наших клієнтів:

Зручний час роботи (з 9:00 до 20:00, без вихідних), а пункти приймання та видачі техніки зручно розташовані і забезпечені місцями для паркування;
Інформування про хід ремонту через контакт-центр за телефоном (так само, з 9:00 до 20:00, без вихідних) і в Особистому кабінеті Клієнта на сайті (потрібна реєстрація);
«Онлайн-консультант» на сайті (з 9:00 до 20:00, без вихідних).
Після виконання ремонту монітори проходять серію тестів, що дозволяє знизити ймовірність повторної відмови практично до нуля.

Для повної впевненості наших клієнтів, ми надаємо гарантію тривалістю 45 днів на виконані роботи по платному ремонту, а на запасні частини — встановлену виробником (як правило, від 3 до 36 місяців)

Leave a Reply

*

captcha *