Електронна книга перестала включатися. Що робити?

Нижче наведена інформація стане корисною для власників електронних книг PocketBook і не тільки.

Картинки по запросу электронная книга

Перше з чого варто почати це привітання з придбанням електронної книги тому як якщо б у вас її не було, ви б мало ймовірно стали читати цю статтю, але так само варто припустити, що якщо ви її читаєте то з вашої книгою щось не те . Так це чи ні, це всього лише припущення але навіть якщо щось зі сказаного говорить про негативний все ж хочеться вас підбадьорити тому, що ви на правильному шляху і знайшли ту інформацію яка допоможе вам максимально повно зрозуміти, що робити в разі якщо книга перестала включатися, зависла або з нею трапилася якась інша поломка яку треба полагодити. Майстри нашого сервісного центру ITKEY спеціалізується на ремонті електронних книг виробляють всі види ремонтних робіт з цими пристроями і можуть підтвердити, що ця техніка цілком придатна до ремонту і не варто боятися звертатися з ремонтом припускаючи, що простіше купити нову. Зрозуміло поломка поломки ворожнечу і потрібно індивідуально розглядати кожен випадок. Для того що б ви змогли зрозуміти, що з вашої книгою і створена ця коротка інструкція.

Перш ніж розповідати про можливості оцінки стану електронних книг хочеться обмовитися, що дані рекомендації підходять не тільки для тих хто купив електронні книги PocketBook (покетбука) але так само і для інших електронних книг.

Так само варто повідомити, що в даній статті під поняттям електронної книги розуміється пристрій призначений для читання часто має чорно-білий дисплей. Мультимедійні пристрої мають кольоровий TFT дисплей з функцією перегляду відео не є електронними книгами (не рахуючи кольорових електронних книг на технології Eink), а всього лише маю функцію читання цифрових творів. Правила оцінки працездатності дисплея (про них мова піде нижче) істотно відрізняються від чорно-білих пристроїв на технології E-ink і тп.

Електронна книга перестала включатися. Що робити?

Дзвінки з такими питаннями надходять дуже часто. Більш того, часто скарги починаються зі слів: «Я заряджав книгу всю ніч але на ранок вона так і не включилася» — поширена помилка серед багатьох користувачів різної техніки в тому числі і електронних книг. І так давайте в першу чергу подумаємо логічно, що якщо пристроїв яке повинно заряджатися два-три години не змогло зарядиться за цей період то напевно щось з ним не так. А якщо з ним щось не так то й процес заряду може протікати ненормально. Просимо вас звернути увагу на наші слова і запам’ятати що будь-яка електроніка підключена до електромережі є потенційно небезпечною навіть в робочому стані не кажучи про несправне і залишати неробочий пристрій на ніч в розетці пожароопасно! Це стосується не тільки електрони книг але і мобільних телефонів і тт. Рекомендуємо вам заряджати вашу техніку тільки вдень під наглядом. Якщо постоявши на зарядці книга ніяк не реагує (не горить індикатор заряду, лампочка не світиться, екран не реагує) швидше за все що самостійно причину несправність усунути не вийде. У таких (і в багатьох інших випадках) ми будемо рекомендувати вам не відкладати візит до сервісного центру. Не варто сприймати це як дрібниця який як вам здається ви зможете самі відремонтувати. Дуже часто до нас звертаються у випадках коли ситуацію погіршили й до втручання власника її можна було б легко і не дорого усунути. Самостійні ремонти рідко закінчуються успішно. Серед побічних ефектів ремонту електронних книг PocketBook в домашніх умовах найпопулярнішими є подряпини на корпусі, порваний шлейф, зламані, загублені гвинтики або запчастини, додатковими поломками, розбитий дисплей, проколот (розірвана) мембрана динаміка, зламана кнопка включення, кнопка управління, перегортання сторінок, блокування і тп.

Leave a Reply

*

captcha *