Довірте нам ремонт вашого зволожувача повітря і ми перевершимо ваші очікування!

З кожним днем ​​збільшується кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Відбувається це через все більшого старіння систем очищення різних заводів і фабрик, безмірно зростаючого числа автотранспорту і, поряд з усім цим, масштабної вирубки лісів.

Внаслідок цього багато жителів міст, особливо великих, так званих мегаполісів, відчувають на собі головний наслідок всіх цих забруднюючих факторів: сухе повітря, яким вкрай важко дихати.

Нині зволожувачі діляться на 4 види:

Традиційні
Використовується технологія випаровування води. Споживають невелику кількість електроенергії, в порівнянні з іншими типами зволожувачів повітря, не виробляють багато шуму, прості в обслуговуванні.
Парові
Засновані на технології закипання води. Дозволяє досягти майже 100% вологості повітря на відміну від традиційних і ультразвукових зволожувачів повітря. Можна застосовувати в квіткових магазинах, оранжереях і для інших приміщень, де необхідна висока вологість повітря.
Ультразвукові
Використовується технологія потрапляння води на вібруючу з високою частотою платину, від чого вода розщеплюється на найдрібніші бризки. Більш сильна очищення повітря в порівнянні з іншими видами зволожувачів повітря.
Кліматичні комплекси
Дозволяють зволожувати, очищати і ароматизувати повітря. Значно дорожче всіх інших видів зволожувачів повітря.
Виробництвом зволожувачів повітря і впровадженням в них високих технологій займаються такі бренди як: AIC, Ballu, Boneco Air-O-Swiss, Daikin, Electrolux, Panasonic, SUPRA, Sharp, Timberk, VITEK, Venta, ZENET і інші. Однак перепади напруги невиконання правил експлуатації, а також інші причини призводять до поломки такого потрібного в сучасний час приладу. Але не варто впадати у відчай, ми раді допомогти Вам і в короткий термін усунути поломку  та ремонт Вашого зволожувача повітря.

Наша майстерня має широку мережу в місті

Leave a Reply

*

captcha *