Чистка ноутбука від пилу

Навіщо чистити ноутбук? Як часто ми задаємо собі це питання. Здається, цілком достатньо підтримувати чистоту «зверху», так і абсолютно не хочеться з-за цієї дріб’язкової проблеми вирушати в сервісний центр, витрачати час і гроші.

mac_b

Але як показує практика, пил не даремно називають «ворогом № 1» для наших електричних приладів. Нерідкі випадки, коли власники ноутбуків нехтували чищенням, і як підсумок все одно вирушають в сервісний центр, але вже на заміну відео карт, мікросхем і мостів, і витрачають у кілька разів більше, ніж на звичайну чистку.

Наші майстри неодноразово стикалися з «результатами»: неправильно открученные верхні кришки, зламані кріплення, пошкоджені сполучні роз’єми. Все це вимагало додаткового ремонту ноутбука.

Потрібна чистка ноутбука? Вона важлива так само, як і прибирання у власній оселі.

Кожен користувач комп’ютерів прагне до того, щоб продуктивність його «машини» була максимальною. Сучасні ноутбуки укомплектовані потужною системою охолодження, що працює за принципом повітряного охолодження (вентилювання). Робоча поверхня кристала мікросхеми підтримується з допомогою мідних трубок. Термопасти і спеціалізовані прокладки використовуються для поліпшення охолодження.

Пил – причина перегріву

Охолоджуючи комплектуючі ноутбука, лопаті вентилятора втягують не тільки прохолодне повітря, але і частинки пилу, вовни та інших мікроскопічних предметів. Так в комп’ютері починає накопичуватися шар пилу і бруду. Чим більше пилу, тим повільніше обертаються лопаті вентилятора, тим гірше охолоджується ноутбук, тим швидше він вийде з ладу.

Як визначити, що час чищення прийшло:

— ноутбук пропрацював всього пару хвилин, а його поверхня вже нагрілася.

— періодично ноутбук сам вимикається.

— вентилятор працює постійно (без перерв).

— програми, які раніше запускалися «клацання», відкриваються довго.

Якщо вам знайомий один, кілька або всі перелічені симптоми, потрібно в терміновому порядку вирушати на чищення ноутбука від пилу в Києві.

Чистка ноутбука повинна проводитися один раз на рік, але якщо доводиться працювати на курному виробництві – раз в пів року.

Не потрібно намагатися провести цю процедуру самостійно. Власники стаціонарних комп’ютерів, які проводять звільнення ПК від пилу за допомогою пилососа, вважають, що чистка ноутбука від сміття – така ж проста процедура. Незважаючи на всю гадану простоту, ця послуга вимагає професійних знань і досвіду. На відміну від стаціонарних побратимів, в ноутбуках деталі дуже близько розташовані один одному, що в значній мірі ускладнює проведення clean-процедури.

Самостійно можна провести полегшену версію чистку: витрусити з клавіатури залишки бутербродів і піц, з допомогою пензлика змести крихти.

Для повномасштабних процедур – краще відправиться до майстра, тим більше що вартість профілактичного чищення ноутбука доступна всім.

Також не рекомендуємо проводити чистку, озброївшись пилососом або феном. Подібні методи можуть призвести до того, що пил, зібраний у грудку, може стати причиною заклинювання і повної зупинки лопатей вентилятора.

У нашому сервісному центрі проводиться чистка ноутбуків любих моделей Sony, Samsung, Dell, Asus, Acer і багатьох інших.

Послуга профілактичного чищення складається з:

— розбирання ноутбука;

— чищення і змащення кулера (вентилятора);

— очищення системи охолодження від бруду;

— заміна термопасти;

— складання ноутбука;

— перевірка працездатності.

Ви завжди будете задоволені якістю наданих послуг

Leave a Reply

*

captcha *