Чищення бойлера

Абсолютно будь водонагрівальний прилад, що вступає в контакт з водопровідною водою, полягає в специфічній групі ризику.
Бойлер_с_сухим_тэном

При необхідності наші фахівці проведуть не тільки чистити, але і ремонт бойлера у вас вдома. Кваліфіковані фахівці використовують тільки перевірені витратні матеріали та оригінальні запасні деталі.

Чому бойлер забруднився?

Головна причина — це вода, яка далека від стандартів жорсткості і чистоти, а тому при нагріванні утворює наліт на внутрішній нагрівальної поверхні. Підсумок такого забруднення — нагрівальні складові починають віддавати менше тепла, споживач при цьому намагається підвищити потужність їх роботи, правда, невдало.Результат – робота обладнання на знос, внаслідок чого воно не встигає часом відпрацювати навіть гарантійний термін.

Висновок: одна з основних проблем будь-нагрівачі води – це накип, яка вимагає своєчасної очистки.
Саме тому не треба недооцінювати необхідність чищення бойлерів що не тільки продовжить термін експлуатації виробу, але і значно зменшить витрати энергоотопления.

Як часто потрібно чистити бойлер?

Споживачі, які використовують бойлери, нерідко недооцінюють швидкість, із якою з’являється накип на нагрівальних складових, і ступінь небезпеки, яку даний процес являє для обладнання. Ми рекомендуємо вчасно звертатися до послуг фахівців в даній області.

Процедуру профілактичного очищення бажано проводити до і після опалювального сезону. В деяких варіантах (наприклад, в районах з водою підвищеної жорсткості) рекомендовано цю періодичність підвищувати вдвічі.

Крім іншого показником появи зайвих відкладень є погіршення тепловіддачі і ослаблення напору в робочому обладнанні. У подібних випадках слід неодмінно здійснити очищення котла від накипу.

Процедура проведення очисних робіт бойлера:

Професійна діагностика водонагрівача
Демонтаж водогрійного елемента з частковим розбиранням бака
Заміна Тена, регулятора температури, датчика подачі холодної і гарячої води
Установка техніки, її підключення, перевірка працездатності та ступеня нагріву води

Переваги фахівців з чищення бойлерів

виклик досвідченого фахівця, не виходячи з дому
оперативний виїзд фахівця за будь-якою адресою в Києві і області
індивідуальний підхід та прочищення водонагрівача в найкоротші терміни
узгодження вартості роботи
Основне завдання проведення такої процедури як чищення – отримувати найбільшу працездатність при найменшому енергоспоживанні.

Якщо Вам потрібна якісна чистка бойлера – Телефонуйте!

Leave a Reply

*

captcha *