Чим відрізняється фотоепілятор від лазерного епілятора?

Останнім часом через стрімкого розвитку технологій лазерної епіляції та її незвичайної популярності, стали з’являтися різні системи для фотоепіляції. У нашій статті ми поговоримо про відмінності цих двох способів епіляції. Єдине, що їх об’єднує на даний момент — це принцип дії.

yamiss.ru_Tanda-Me-My-Quartz_10

Лазерний епілятор

Цей продукт буває двох видів: що чинить вплив по черговості на кожен волосся, іменований — бюджетним, а так само впливає на волоски комплексно, що володіє скануючої функцією, яка розпізнає і волоски на шкірі автоматично. Другий вид вважається елітним і коштує значно дорожче, ніж інші.

Фотоепілятор

Незвичайним перевагою, і, мабуть, особливою гордістю цього апарату, прийнято вважати охватываемую площа шкіри, яка буде піддаватися обробці. Іншими словами, він дає можливість обробляти близько 200 волосків за один спалах, що не може не дивувати. Безпосередньо під час процесу, Ви будете відчувати лише легке тепло від променя і ніякого болю.

Якщо говорити про безпосередніх відмінності лазерних епіляторів і фотоепіляторів один від одного, то можна виділити деякі особливості кожного з них. Так, наприклад, лазерний епілятор найбільше підходить людям, що володіють темним кольором волосся, площа обробки у цього апарата порівняно невелика, а ресурс навпаки, досить великий.

Його однаково добре можуть використовувати як люди зі звичайною шкірою, так і зі смаглявою.

Фотоепілятор, в свою чергу, мають невеликий ресурс ламп, але площа обробки шкіри від спалахи — досить вражаюча, як вже було сказано раніше. Рекомендуються вони часто людям зі світлим волоссям і шкірою.

Обидва апарату є абсолютно безболісними і однаково добре використовуватися і жінками і чоловіками.

Leave a Reply

*

captcha *