БІОПТРОН — перспективний метод апаратної фізіотерапії в косметології

Зовнішній вигляд шкіри залежить не тільки від її генетичних (тип шкіри), вікових особливостей, впливу факторів навколишнього середовища, але і стану внутрішніх систем організму і, насамперед, від стану гормональної, імунної, системи кровообігу і травлення.

310796-1

Красу і здоров’я шкіри, або як зараз кажуть, природу шкіри, визначає також психоемоційний стан людини — його схильність до стресів, нервове напруження, постійність внутрішнього середовища (гомеостазу), показники водно-сольового балансу, рН поверхні шкіри та ін.

Використання тільки косметичних методів догляду за шкірою не може задовольнити зрослі потреби чудово поінформованих споживачів косметичної продукції в «домашніх» салонах, салонах краси і клініках естетичної медицини. Наприклад, у реабілітаційному періоді після різного типу косметичних процедур, лазерної дермабразії, глибокого лущення, пластичних операцій багато пацієнти намагаються уникати застосування сучасних досить агресивних фармакологічних засобів.

Для задоволення зрослих потреб потужно розвинена індустрія краси» звернулася до методів апаратної фізіотерапії і, насамперед, до методів природної медицини — світлотерапії, кольоротерапії, электропунктуре, аккупунктуре, рефлексогенному масажу та ін В результаті, в косметології стали широко використовувати методи, які важко назвати косметичними, оскільки вони впливають не тільки на шкіру, але і на весь організм.

Фізіотерапевтичний прилад Біоптрон, розроблений для загального оздоровлення, і світлотерапії светопрофилактики різних захворювань, володіє цілим рядом переваг, які дозволили компанії Цептер рекомендувати його для регулярного косметичного догляду за шкірою в домашніх умовах, салонах краси, клініках естетичної хірургії. 

До таких переваг слід віднести:

• безпека
• надійність,
• простота застосування,
• стабільність режиму,
• щадне дію на тканини, в тому числі і на ранові поверхні,
• відсутність вікових обмежень і побічних реакцій.

Результати застосування приладу Биотпрон в комплексному догляді за шкірою поєднанні з високоефективними косметичними засобами або як моновоздействие, показали, що Біоптрон покращує загальний стан структури всіх типів шкіри, у тому числі втомленою, малоэластичной, що вимагає енергійного оздоровлення.

Біоптрон підвищує здатність до клітинної регенерації всіх шарів шкіри. В епідермісі активує фактор росту кератиноцитів, основних клітин епідерми, в дермі -фактор росту фібробластів, що синтезують основні білки шкіри (элабин, колаген) і гликозамингликасин.

Біоптрон збільшує здатність шкіри утримувати вологу за рахунок фотоактивації компонентів, що входять до складу натурального зволожуючого чинника (НУФ) (амінокислот, пиролидоикарбоновой, гіалуронової і молочної кислот, сечовини), а також за рахунок підвищеної влагосдерживающей активності дерамидов.
Внутрішню гідратацію дерми Біоптрон підсилює за рахунок підвищення випотівання рідини з підшкірних капілярів (зволоження зсередини або транскутанне зволоження) і активації продукції гіалуронової кислоти, здатної утримувати вологу.

Одночасно з косметичним позитивним впливом на шкіру відбуваєтьсяактивація Биоптроном внутрішніх систем організму через поверхнево-розташовані рецептори імунної та гормональної систем, біологічні активні точки (Бати) і рефлексогенні зони. 

Поліпшення мікроциркуляції і стану елементів крові призводить до посилення тканинного обміну, живлення шкіри і її постачання киснем. Іноді буває достатньо одного сеансу биоптронотерапии, щоб шкіра набула здоровий вигляд з ліфтінговим ефектом.

Одночасне позитивний вплив Биоптрона на шкіру і стан внутрішніх систем організму визначає ефективність його застосування для уповільнення різних форм старіння.

Уповільнення гормонального старіння, яке відбувається з початку менопаузи, — пояснюється активацією Биоптроном гормональної системи через поверхневі рецептори, підвищенням регенерації клітин, і вологості шкіри за рахунок посилення проникності підшкірних кровоносних судин, незважаючи на поступове зниження синтезу гіалуронової кислоти.

Біоптрон має оборотний ефект на процеси старіння, обумовлені-впливом несприятливих факторів навколишнього середовища, наприклад — вільних радикалів кисню, ультрафіолету, забруднення води, сухості шкіри і т. д.

Біоптрон здатний регулювати потребу клітин у кисні, знімаючи тим самим небезпеку його токсичної дії при надмірній концентрації. Саме вільні радикали, що з’єднують колаген шкіри з більш глибоко розташованими білками, є однією з причин утворення зморшок.

Завдяки активації обмінних процесів Біоптрон може впливати на здавалося б неминучий і природний процес генетичного або хронологічного старіння.
Поляризоване світло приладу Біоптрон допомагає боротися із змінами шкіри силами самого організму, стимулюючи в шкірі вироблення компонентів, притаманних молодій шкірі, в тому числі і молодий колаген — основний білок шкіри.

Застосування приладу Біоптрон в різному віці

Користуватися Биоптроном в косметичних цілях бажано починати задовго до 30 років, коли необхідний захист шкіри від несприятливих факторів навколишнього середовища і її посилене зволоження. 

У підлітковому віці Біоптрон ефективний для вирішення проблем перехідного віку, пов’язаних з гормональною перебудовою організму (себорея, акне, рубці і т. д.). 

Профілактику старіння бажано починати з 30 років. Саме в цьому віці настає поступове зниження активності клітин.

Після 40 років у догляді за шкірою повинні переважати стимулюючі і регенераційні процеси. Біоптрон стимулює синтез ДНК, підвищує проліферативну і мітотичну активність клітин. 

При застосуванні Биоптрона в солідному віці 60-70 років клітини можуть продовжувати жити нормальним життям. Регулярне застосування Биоптрона надійно захищає шкіру від появи зморшок, є однією з найбільших неприємностей віку, а в разі їх утворення згладжує зморшки, зменшує їх глибину, зберігає і відновлює пружність і еластичність шкіри.

Комплексну програму регулярного догляду за шкірою в домашніх умовах може виробити для себе кожна жінка, починаючи з 25-річного віку, при використанні приладу Біоптрон і високоякісної косметики.

Біоптрон сприяє проникненню косметичних засобів в глибокі шари шкіри, тим самим підсилюючи їх омолоджуючий ефект і подовжуючи дію. Якщо вчасно почати виконання власної програми догляду за шкірою, можна призупинити вікові зміни, затримати утворення зморшок, в тому числі і на «слабких» ділянках шкіри, наприклад, в області навколо рота, на шкірі декольте.

Після 40 років, особливо починаючи з періоду появи ознак менопаузи, а також порушень з боку систем організму, комплексну програму індивідуального догляду за шкірою бажано розробити у косметичному салоні за участю лікаря-косметолога і фізіотерапевта.

Доцільність застосування приладу Біоптрон в індивідуальних програмах косметичного догляду за шкірою, які розробляються і використовуються безпосередньо в косметичних салонах, визначається його цілющим і одночасно щадним впливом на тканини і системи організму, а також здатністю затримати розвиток різних типів старіння. 

Особливо слід виділити ефективність застосування Биоптрона в реабілітаційному періоді після реабілітації пацієнтів з віковими змінами м’яких тканин, лазерної дермабразії, блефаропластики, підтяжки особи. А також для своєчасного лікування келоидов.

Leave a Reply

*

captcha *