Біле електронне піаніно – що вибрати?

Зростання уваги до білого кольору в світі сучасних девайсів в останні роки не обійшов стороною і світ електронних піаніно. Один за іншим виробники ввели в свої лінійки модифікації в білому кольорі, хоча року 3 назад це була справжня рідкість, а вже сьогодні вибрати біле електронне піаніно взагалі не становить праці, вони є абсолютно різних цінових категорій і кожен може вибрати для себе відповідну модель. Найчастіше такий варіант вибирають дівчата, також для своїх дочок, а ще коли є необхідність поставити інструмент у світлий інтер’єр.Але не варто білий колір асоціювати з жінками, так як він швидше асоціюється з чистотою і світлими емоціями, які і повинен давати музичний інструмент. В цьому огляді ми пропонуємо розглянути найпопулярніші моделі на українському ринку на сьогоднішній день, які також можна знайти в нашому магазині.

kawaies7w

Недороге біле цифрове фортепіано для навчання.

Якщо є необхідність придбати недороге біле цифрове фортепіано для навчання або просто для дому, то одним з найпопулярніших моделей є Korg SP-170S WH – він просто в управлінні і має хорошу клавіатуру і приємне звучання.

Також в світлих відтінках випускається Orla Stage Talent WH – подібна до попередньої моделі, по своїм функціям і можливостям, але при цьому управління тут винесено на передню панель і клавіатура більш пружиниста в натисканні.

Цифрове піаніно Yamaha P-105 WH новинка в Україні, вона також доступна в білому забарвленні і володіє достатнім для занять набором функцій і впізнаваним ямаховскім звучанням, яке фанати ямахи ні з чим не спутають.

Також в білому кольорі в цьому році була випущена модель Casio PX-150 WH і вона має одну з кращих клавіатур (ваговий баланс, чутливість і кількість датчиків на кожній клавіші) на сьогоднішній день в даному ціновому сегменті, при цьому вартість не набагато вище згаданих моделей.

Біле цифрове піаніно з середньої цінової категорії, на що звернути увагу

В середню цінову категорію ми для початку занесли Korg SP-280 WH з дуже приємним звучанням і покращеною клавіатурою. Також це більш старша корговская модель Korg LP-380 WH – відмінною рисою, від попередників якої є повний стаціонарний корпус з трьома педалями, з плавно закривається кришкою і дуже приємним звучанням і клавіатурою.

Любителям масивних інструментів з великим набором функцій для аранжувань радимо звернути увагу на Orla CDP-45 White – яскравий приклад того, як за відносно невеликі гроші можна отримати масу функцій, молоточковую клавіатуру і стаціонарний корпус.

Компанія Casio також не упустила цей ціновий діапазон і в цьому році випустила 3 моделі з серії PX в білих кольорах: Casio PX-350 WE, Casio PX-750 WE а також Casio PX-850 WE — всі вони володіють клавіатурою з імітацією чорного дерева і слонової кістки, неймовірно якісні тембри і масу корисних і сучасних функцій.

Дорогий сегмент білих цифрових фортепіано

У більш дорогому сегменті також кожен зможе знайти для себе цікавий варіант. Тут є і клавинова Yamaha YDP-S51 WH – з просунутою клавіатурою, потужними динаміками, з базовим набором функцій, але в стаціонарному корпусі з 3 педалями. Більш доросла модель Yamaha CLP-430 WH. А також елегантне цифрове піаніно Yamaha CLP-440 WH з відмінними динамічними можливостями, з максимальною поліфонією 256 нот і дуже потужними динаміками.

Компанія Casio пропонує нам своє біле цифрове піаніно Casio AP-450 WE, яка теж заслуговує пильної уваги, за рахунок своєї прогресивної клавіатурі, поліфонії 256 нот, прекрасною механіки і самої сучасної технології відтворення звуку в реальному часі.

Підсумки:

Як ви напевно вже зрозуміли, в пошуках білого цифрового фортепіано Ви точно не залишитеся без свого інструменту. Адже провідні виробники завчасно підготувалися і внесли ці модифікації в свій асортимент. Також варто пам’ятати, що білий колір часто дорожче, але зовнішній вигляд такого інструменту викликає повагу, він асоціюється з багатством і може знаходитися в самому дорогому інтер’єрі.

Leave a Reply

*

captcha *