Акумуляторна газонокосарка Worx WG789

Зараз на ринку представлені газонокосарки всіх можливих форм і розмірів, але майже всіх їх пов’язує те, що вони працюють на бензині. У підсумку садівники стоять перед дилемою: з одного боку вони приносять користь довкіллю, висаджуючи рослини, а з іншого завдають шкоди, забруднюючи повітря продуктами згорання палива. Газонокосарка Worx WG789 покликана змінити стан речей, адже вона працює від 36-вольтна акумулятора, який заряджається за 16 годин.

WORX-WG789-19-Inch-36-Volt-1024x883

Ширина скашиваемого ділянки становить 48 див. На одному заряді газонокосарка здатна постригти ділянку площею 1700 квадратних метра (площа чотирьох тенісних кортів).

У новинці передбачено два режими: звичайний і турбо. Звичайний режим підходить для щоденного використання, а турбо для екстрених випадків, наприклад, коли потрібно скосити товсту траву або траву, вкриту опалим листям.

До нашого здивування газонокосарка Worx WG789 дійсно впоралася з досить великими бур’янами. Звичайно ж, для таких бур’янів краще скористатися не газонокосаркою, а тримером, але в крайніх випадках новинка вас виручить. Пересувати газонокосарку дуже просто. Вірніше її пересувати вам не доведеться, а лише йти позаду, коригуючи напрям. Газонокосарка Worx WG789 запам’ятовує швидкість, з якої ви почали рух, а потім сама рухається з тією ж швидкістю. Двигун досить потужний, завдяки йому газонокосарка підіймається під гірку навіть з повним мішком.Висота скошування регулюється з допомогою важеля в межах 3,5-9 див.

Worx WG789 може збирати скошену траву в мішок або залишати на газоні для мульчування. Мішок легко фіксується на газонокосарці, висипати з нього траву теж нескладно. На новинці є спеціальний запобіжник, який потрібно натиснути перед запуском пристрою. Ще одна цікава особливість полягає в можливості вимкнути обертання лез, таким чином, газонокосарка просто їде вперед, не скошуючи траву. Рукоять легко складається, її можна встановити в трьох різних позиціях, хоча це ми б зарахували до мінусів, так як ручка вийшла досить хисткою.

Загалом, акумуляторну газонокосарку Worx WG789 можна назвати досить цікавим екземпляром, особливо для тих, хто не хоче зв’язуватися з бензином.

Leave a Reply

*

captcha *