Ремонт інфрачервоних обігрівачів

Ремонт інфрачервоних обігрівачів

 

Ремонт інфрачервоних обігрівачів наша компанія здійснює протягом багатьох років і у нас накопичений великий досвід в даній області. Ми здійснює платний ремонт інфрачервоних обігрівачів торгових марок Еколайн і Іколайн. Основною причиною ремонту інфрачервоних обігрівачів є вихід з ладу нагрівального елементу (ТЕН).

Картинки по запросу инфракрасных обогревателей

У більшості випадків це пов’язано з різким стрибком напруги в момент включення, або в зв’язку з тривалою роботою приладу з підвищеною напругою в мережі. Усувається дана проблема за допомогою заміни нагрівального елементу (ТЕН). Часто буває, що обігрівач використовується далеко від великого міста і поблизу не сервісного центру, тому нижче ми наводимо порядок дій для самостійного ремонту інфрачервоного обігрівача. Ми настійно рекомендуємо здійснювати ремонт своїми силами тільки разі крайньої необхідності.

Як замінити ТЕН в інфрачервоному обігрівачі:

1) Знімаємо кришку клемного відсіку.

2) Від’єднуємо дроти, які ведуть від ТЕН до клеми.

3) Від’єднуємо дроти ТЕН від індикатора

4) Свердлом 3.2 висвердлюємо клему, яка тримає ТЕН.

5) Перевертаємо обігрівач.

6) Висвердлюємо дві клепки свердлом 3.2, які ближче до клемних відсіку.

7) Перевертаємо обігрівач.

8) Злегка піднявши тепловий вузол (алюмінієва пластина), витягуємо нагрівальний елемент (ТЕН) за допомогою пасатижі.

9) Вставляєте новий нагрівальний елемент. Зверніть увагу, що якщо ТЕН увійшов в алюмінієвий профіль дуже легко, то слід, вийняти його, ДУЖЕ незначно на відстані 15 см підігнути кінчик ТЕН і знову вставити в пластину. Тен повинен вставлятися з легким зусиллям (Якщо кінець ТЕН в пластині вільний, то можливі невеликі потріскування, що не позначаються на роботі приладу)

10) клепати клепкою 3,2 * 8, або 3,2 * 10 новий ТЕН до корпусу в клемному відсіку.

11) Перевертаємо обігрівач і приклепують дві висвердлені клепки 3,2 * 8, або 3,2 * 10 до теплового вузла.

12) Перевертаємо обігрівач.

13) З’єднуємо дроти ТЕН з проводами індикатора, а потім заводимо дроти в клему. Все готово. Як правило, на все йде хвилин 10-15. Буде потрібно 3 клепки 3.2 * 8, свердло 3.2, Пассатижи, викрутка. (Можливо може знадобитися ніж зачистити кінці проводів і шило, щоб простіше було перед клепкою підсунути отвори).

Більш рідкісний дефект потріскування інфрачервоних обігрівачів самостійно усунути практично не можливо, тому везіть їх відразу в сервісний центр. Якщо у Вас виникло питання по ремонту інфрачервоного обігрівача, то Ви можете зв’язатися з нами, і ми постараємося Вам допомогти. Настійно не рекомендуємо здійснювати самостійний ремонт інфрачервоних обігрівачів, краще звертатися до фахівців.

Leave a Reply

*

captcha *